Letáky HUDY

Omlouváme se, ale pro HUDY nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:Nastavte si upozornění na nový leták HUDY


HUDYsport a.s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 41 maloobchodních prodejen na území obou republik. Všech 33 prodejen HUDYsport v Čechách a 8 na Slovensku je provozováno na základě franchizingové smlouvy.

Společnost má 350 zaměstnanců a distribuuje tyto značky - Arc´teryx, Black Diamond, Camp, Deuter, Direct Alpine, Hanwag, Icebreaker, La Sportiva, Lorpen, Millet, Montura, Outdoor Designs, Pointed, Rock Empire, Source, The North Face, Wild Roses, Blurr a další.

HUDYsport má vlastní slevový systém se speciální kartou, e-shop, informační a poradenský servis, největší katalog outdoorového vybavení v ČR a SR, který je rozesílán zdarma.

Společnost vlastní také HUDY lezecké centrum Smíchoff – největší lezecké centrum v ČR. V hale o rozměrech 16 x 32 metrů je aktuálně asi 1 600 m2 lezecké plochy, která je návštěvníkům plně k dispozici. Na své si přijdou úplní začátečníci i vyspělí, sportovně založení lezci. Lezecké centrum se nachází v Praze na Smíchově v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory (ulice Křížová č.p. 6), jen několik desítek metrů od budovy České správy sociálního zabezpečení.

HUDYsport

Prohlédněte si také slovenské letáky HUDY