Hodnocení

Aktuální letáky - HUDY

Omlouváme se, ale pro HUDY nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

HUDYsport a.s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 41 maloobchodních prodejen na území obou republik. Všech 33 prodejen HUDYsport v Čechách a 8 na Slovensku je provozováno na základě franchizingové smlouvy.

Společnost má 350 zaměstnanců a distribuuje tyto značky - Arc´teryx, Black Diamond, Camp, Deuter, Direct Alpine, Hanwag, Icebreaker, La Sportiva, Lorpen, Millet, Montura, Outdoor Designs, Pointed, Rock Empire, Source, The North Face, Wild Roses, Blurr a další.

HUDYsport má vlastní slevový systém se speciální kartou, e-shop, informační a poradenský servis, největší katalog outdoorového vybavení v ČR a SR, který je rozesílán zdarma.

Společnost vlastní také HUDY lezecké centrum Smíchoff – největší lezecké centrum v ČR. V hale o rozměrech 16 x 32 metrů je aktuálně asi 1 600 m2 lezecké plochy, která je návštěvníkům plně k dispozici. Na své si přijdou úplní začátečníci i vyspělí, sportovně založení lezci. Lezecké centrum se nachází v Praze na Smíchově v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory (ulice Křížová č.p. 6), jen několik desítek metrů od budovy České správy sociálního zabezpečení.

HUDYsport

Prohlédněte si také slovenské letáky HUDY


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.