JENA-nábytek

Hodnocení

Aktuální letáky - JENA-nábytek
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták JENA-nábytek? Nastavte si upozorněníNaše společnost JENA - nábytek, s.r.o.  je již od roku 1999   předním českým  prodejcem kompletního sortimentu nábytku. V prodejnách JENA - nábytek i eshopu naleznete kompletní sortiment bytového nábytku, kancelářského nábytku, kuchyňského nábytku, ložnicí a dětských pokojů, obývacích pokojů a bytových doplňků.


Sortiment JENA-nábytek


Sortiment společnosti JENA - nábytek, s.r.o.  tvoří sedací soupravy látkové, sedací soupravy kožené, pohovky, kuchyňské židle, kancelářské a otočné  židle, stoly, pracovní stoly, kancelářské stoly, sestavy pro obývací  pokoje, obývací stěny,  ložnice, dětské pokoje, psací stoly, konferenční stolky, PC stoly, TV a HiFi stolky, matrace a rošty, jídelny, dále předsíňové stěny, regály a vitríny, botníky, komody, skříně, postele celočalouněné, postele dřevěné, postele patrové, válendy, bytové doplňky, obrazy.

Kuchyně na míru


Vedle širokého sortimentu  typových kuchyní jsou kuchyňská studia na všech prodejnách JENA-nábytek připravena zpracovat individuální nabídky kuchyní  v několika typových řadách od klasické po moderní styl a to včetně všech doplňků a spotřebičů. JENA-nábytek  dokáže najít vhodné řešení pro vybavení nábytkem a bytovými doplňky opravdu pro každý interiér.


On-line prodej 24 hodin denně

Již třetím rokem JENA-nábytek provozuje eshop na www.jena-nabytek.cz s téměř 10.000 položkami. Nákup nábytku už nemůže být jednodušší!
Inspirace a kvalita


JENA–nábytek spolupracuje s předními českými i evropskými výrobci nábytku a dbá na vysokou jakost dodávaného nábytku. Moderní a dynamické prodejny JENA-nábytek můžete navštívit v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Olomouci. Otevřeno denně od pondělí až do neděle.


V JENA-nábytek Vám poradí s výběrem nábytku a naleznete vhodné řešení pro každý interiér. V JENA-nábytek můžete využít prodej na splátky a přímo na prodejně vám připraví splátkový produkt na míru. Samozřejmostí je zajištění dopravy vybraného zboží.

JENA-nábytek - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží JENA-nábytek. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny JENA-nábytek.