PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Hodnocení

Aktuální letáky - Kaufland - prodejna Kaufland Cheb 1

Změnit město

Hodnocení Kaufland  

Reklama

Na AkcniCeny.cz najdete leták Kaufland na tento týden vždy ve čtvrtek. Leták je platný od čtvrtka do následující středy a vychází každý týden. Výjimečně vychází i speciální katalog, který doplňuje klasický týdenní leták Kaufland. Speciální letáky platí obvykle 14 dní a prezentují produkty v akci na konkrétní téma, například grilování nebo začátek školního roku.

V letácích najdete široký sortiment: čerstvé i trvanlivé potraviny, drogerii a kosmetiku nebo spotřební zboží. To vše samozřejmě za akční ceny.

Na nový leták Kaufland vás může upozornit e-mail, jehož odesílání si můžete nastavit na AkcniCeny.cz.

Historie společnosti Kaufland sahá až do roku 1930, kdy se začala psát v Německu. Vývoj rozpínající se firmy byl přerušen druhou světovou válkou. Do první prodejny Kaufland v České republice jsme se mohli podívat roku 1998 v Kladně a o rok později i na Slovensku v Popradu. V následujících letech si Kaufland upevňuje svoji pozici. Ve východním Německu se roku 2001 Kaufland stává vedoucím řetězcem na trhu a prvních prodejen se dočkává i Chorvatsko a Polsko. Postupně se otevírají prodejny Kaufland i v dalších evropských státech, jako je Rumunsko či Bulharsko.


K významným mezníkům společnosti Kaufland bezesporu patří i rok 2009, kdy Kaufland zavádí výrobky špičkové kvality z vlastního masozávodu v Modleticích značky K-Purland a rok 2010, kdy je u nás uvedena vlastní značka společnosti K-Classic nabízející vysokou kvalitu výrobků za nejnižší ceny.  O rok později Kaufland oslavuje 1000 prodejen v Evropě a 100 v České republice.


V současnosti můžeme navštívit více než 120 prodejen Kaufland napříč Českou republikou nabízejících více než 20 000 položek zboží. V nabídce se nachází ovoce, zelenina, mléčné produkty, uzeniny, sýr, čerstvé rozpékané pečivo, značkové zboží i regionální produkty. Vedle potravinářského zboží v prodejnách Kaufland zakoupíte i cenově výhodné zboží v oddělení elektra, papírnictví, hraček, domácích  potřeb či sezónního zboží.


Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníků, proto se Kaufland snaží neustále zlepšovat a řídí se heslem: „Kdo se přestane zlepšovat, přestává být dobrým.“ Kaufland se může pochlubit i mnoha oceněními. Z posledního roku jmenujme například Volba spotřebitelů 2016 – Nejlepší novinka v kategorii Čerstvé maso a uzeniny, třetí titul Superbrands, Zlatá pecka za aprílový spot Schöne Velikonoce či úspěch v anketě Důvěryhodná značka.


Společnost Kaufland nezapomíná ani na výhodné nabídky a slevy, a proto každý týden vychází akční leták Kaufland, ve kterém naleznete přehledně prezentované akční zboží Kaufland. Tištěné letáky Kaufland můžete nalézt nejen v prodejnách Kaufland, ale i ve vašich schránkách. Elektronická verze letáků Kaufland je k prohlédnutí na webových stránkách společnosti či na portále AkcniCeny.cz.

Prohlédněte si také slovenské letáky Kaufland


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.