Aktuální letáky - Kaufland - prodejna Kaufland Cheb 1

Změnit město

Aktuální akční letáky Kaufland

Reklama
 
 Na AkcniCeny.cz najdete leták Kaufland na tento týden vždy v úterý. Leták je platný od středy do následujícího úterý a vychází každý týden. Výjimečně během roku vychází i speciální katalog značek, který doplňuje klasický týdenní leták Kaufland.
 
V letácích najdete široký sortiment čerstvých i trvanlivých potravin napříč celým sortimentem, drogerii a kosmetiku nebo spotřební zboží či produkty z oblasti nonfoodu. To vše samozřejmě za akční ceny.
 
Na aktuální leták Kaufland vás může upozornit e-mail, jehož odesílání si můžete nastavit na AkcniCeny.cz  v odkaze ZDE nebo na Kaufland.cz
 
Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998 a v současné době zde provozuje přes 130 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí. Kaufland působí kromě Česka v dalších sedmi zemích světa: v Německu, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldávii. Celkem provozuje více než 1 300 prodejen, masozávody a logistická či distribuční centra. Zaměstnává více než 150 tisíc lidí.
 
K významným mezníkům společnosti Kaufland bezesporu patří rok 2009, kdy Kaufland zavedl masné výrobky špičkové kvality z vlastního masozávodu v Modleticích, a rok 2010, kdy na trh uvedl vlastní značku společnosti K-Classic nabízející vysokou kvalitu výrobků za výhodnou cenu. V současnosti v prodejnách najdete produkty vlastních značek napříč celým sortimentem. Pod značkou K-Jarmark najdete produkty od prověřených českých výrobců, řada K-Bio je vyráběna v souladu s pokyny ekologického nařízení EU bez barviv nebo umělých příchutí. Velké oblibě se těší značka K-Free s bezlepkovými nebo bezlaktózovými výrobky, gurmánské K-Favourites, vegetariánské a veganské K-Take it Veggie nebo kosmetická řada Bevola.
  
V současnosti můžete navštívit přes 130 prodejen Kaufland napříč Českou republikou nabízejících více než 20 000 položek zboží. Vedle potravinářského zboží v prodejnách Kaufland zakoupíte i cenově výhodné zboží v oddělení nonfoodu zahrnující produkty elektra, oblečení, zahradního nábytku, hraček, domácích potřeb či sezónního zboží.
 
Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníků, proto se Kaufland snaží neustále zlepšovat a řídí se heslem: „Kdo se přestane zlepšovat, přestává být dobrým.“ Kaufland se může pochlubit i mnoha oceněními. Aktuálně zvítězily 4 produktové řady Kaufland značek. Nejlepší novinkou 2020 ve Volbě spotřebitelů se stala a ocenění získala uzená masa z masozávodu v Modleticích, kefírová a acidofilní mléka K-Jarmark, smetanové jogurty značky K-Jarmark a nEKOnečný sáček. Již šestým rokem je společnost Kaufland držitelem ocenění Superbrands.
 
Společnost Kaufland připravuje pro své zákazníky výhodné nabídky a slevy, a proto každý týden vychází akční leták Kaufland, ve kterém naleznete přehledně prezentované akční zboží Kaufland. Tištěné letáky najdete nejen v prodejnách, ale i ve vašich schránkách. Elektronická verze letáků Kaufland je k prohlédnutí na webových stránkách společnosti, v aplikaci Kaufland - akce a recepty či na portálu AkcniCeny.cz.