Reklama

Lidl leták - aktuální leták má platnost vždy od pondělí do neděle. Na AkcniCeny.cz ale najdete leták Lidl s předstihem, a to vždy ve čtvrtek. Budete mít tak dost času vybrat si z objemného letáku zboží, které si chcete pořídit. V akčním letáku najdete nejen slevy na klasický sortiment Lidlu, ale také na speciální nabídky zboží z limitované edice jako je například sportovní vybavení, nářadí, domácí potřeby nebo drobná elektronika.

Poslední strana letáku Lidl je vždy vyhrazená speciální víkendové akci, kde najdete oblíbené výrobky se super slevou.

Chcete vědět o novém letáku jako první? Nezapomeňte si nastavit e-mailové upozornění na nový leták Lidl.

Společnost LIDL provozuje řetězec samoobslužních prodejen, ve kterých nabízí zboží každodenní spotřeby v nejlepší kvalitě, za výborné ceny. Mezi naše nejdůležitější podnikové zásady LIDL patří spokojenost zákazníků, kterou se snažíme docílit zejména neustálou, přísnou kontrolou kvality nabízeného zboží při zachování co nejnižších spotřebitelských cen. I díky těmhle zásadám má naše společnost LIDL prodejny téměř ve všech zemích Evropy.

Lidl nabízí výrobky mnoha vlastních značek, které byly vyrobeny renomovanými výrobci na zakázku. V současné době zastupují více než 100 obchodních značek. Najdete zde německá i zahraniční vína z nejlepších vinařských oblastí a vinných sklepů, sýry a mléčné výrobky, maso a masné výrobky z certifikovaných řeznictví, chlazené a mražené výrobky, čerstvé ovoce, saláty, zeleninu, kosmetiku, ale i týdně obměňovanou nabídku textilního zboží, květin, vybavení do domu i bytu, boty nebo oblečení. Je zde zastoupena velká nabídka light výrobků pro štíhlou linii – Linessa. Na různých větších baleních výrobků firmy Lidl naleznete jednoduché a přehledné tabulky – navigaci týkající se výživy. Poskytnou Vám pět nejdůležitějších informací o složení a energetickém obsahu (počet kalorií, obsah cukru a tuku, podíl nasycených mastných kyselin a obsah soli).

LIDL - značková kvalita vždy levně!

Podívejte se na nový leták Lidl, který je platný vždy od pondělí do neděle.