Slané i sladké hvězdy pečeme bez lepku. Jsme Vitacelia.sk | Žádná minimální objednávka a dovoz i do ČR Slané i sladké pečivo bez lepku | Vitacelia.sk

Hodnocení

Aktuální letáky - NEOLUXOR

Omlouváme se, ale pro NEOLUXOR nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost Neoluxor provozuje síť renomovaných pražských knihkupectví v čele s Palácem knih Luxor na Václavském náměstí. Svým výběrem a prodejem je tato společnost největším knihkupcem v České republice. Jde o kapitálově i personálně plně českou firmu a její původní vznik se datuje před 16 lety. Neoluxor a její představitelé mají u nás dosud nevídanou obchodní strategii – obrovské množství knižních titulů soustředilo na 9 tisících metrech čtverečních v sedmi prodejnách na frekventovaných místech Prahy. Například Knihkupectví Hlavní nádraží, poslední otevřená prodejna dceřiné společnosti Neoluxoru, Neopalladium, bylo první otevřenou prodejnou na úrovni v rekonstruovaném Hlavním nádraží. Každá ze sedmi prodejen je jiná a má svá specifika.

Všechny pobočky jsou napojeny na předprodejní službu Ticket Pro. Za jednu z nejsilnějších „zbraní“ v oblasti služeb zákazníkům považuje Neoluxor možnost objednat si knihy ze zahraničí podle individuálních potřeb. Vedle kamenných obchodů prodává Neoluxor od roku 2005 knihy také přes svůj internetový obchod www.neoluxor.cz, kde je v nabídce na 50 tisíc knižních titulů a zákazníci zde najdou denně aktualizované informace, přehled novinek, připravovaných akcí (slev, autogramiád apod.) a často i soutěže o knižní tituly.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.