Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Nev-Dama

Omlouváme se, ale pro Nev-Dama nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Historie cestovní kanceláře Nev-Dama se začala psát již počátkem 90. let 20. století, kdy vznikly tři cestovní kanceláře různého zaměření, a to Nemo a Vesta specializující se na letní zájezdy a CK Dama zaměřující se na zimní dovolené. V roce 1998 došlo ke sloučení těchto tří specialistů a ke vzniku cestovní kanceláře Nev-Dama, která v současnosti patří mezi pět největších českých cestovních kanceláří v oboru výjezdového cestovního ruchu a je obchodní značkou CK FISCHER a.s.


Cílem cestovní kancelář Nev-Dama je plnění snů svých klientů ohledně dovolených v kterémkoliv ročním období a nabízet jak kvalitní odpočinek, tak i nezapomenutelné zážitky.  Ptáte-li se, proč si vybrat dovolenou právě s touto cestoví kanceláří, odpoví vám Nev-Dama těmito pěti body:


•    Nejširší nabídka zimních dovolených
•    Více než 100 000 odbavených klientů ročně
•    Rozsáhlá prodejní síť (přes 1 000 partnerů)
•    Tradice již od 90. let
•    Zázemí silné finanční skupiny


Vybíráte-li si letní dovolenou, s cestovní kanceláří Nev-Dama lze vycestovat do Bulharska, Chorvatska, na Kypr, do Řecka, Egypta, Francie, Itálie, Španělska či Turecka. Zimu a lyžařskou dovolenou si nejlépe vychutnáte ve Franci, Itálii, Rakousku, Slovinsku, Švýcarsku a v desítkách tamních destinací.


Cestovní kancelář Nev-Dama poskytuje i vlastní slevový systém zájezdů, který si v průběhu roku mění. Akční nabídka Nev-Dama obsahuje například předsezónní slevy ve výši až 25 % nebo slevy pro skupiny od 15 osob výše.


Pro rodiče cestující s dětmi CK Nev-Dama připravila dva dětské kluby. Fun Orange klub je dětský klub v českém jazyce zdarma. Kluci a holky se budou bavit, učit nové věci a poznávat nové kamarády pod dohledem profesionálních animátorů v italských střediscích Caorle a Bibione (pouze Villaggio Lido del Sole) a chorvatském středisku Kaštela v Rekreačním areálu Resnik. Mini Orange klub je určen klientům využívající apartmánové ubytování v Bibione a je zpoplatněn symbolickým poplatkem.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.