Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - POPRON

Omlouváme se, ale pro POPRON nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

POPRON – pro radost

Společnost POPRON působí na českém trhu již 22 let.

Jsme  jedním z největších e-shopů s ucelenou nabídkou hudby, filmů, knih, hraček, domácích a zahradních dekorací, společenských her, puzzlů, stavebnic, sortimentu pro kuchyň, domácnost, zahradu, auto, kutily, kancelář, v naší nabídce najdete i kosmetiku a šperky.

Minimálně šestkrát za rok oslovujeme zákazníky vlastním tištěným katalogem.

V současnosti máme 170 výdejních míst po celé České republice, z toho 4 prodejny POPRON a více jak 166 POPRON Partnerů, které stále rozšiřujeme!

Mezi další naši výhodu patří velké skladové prostory v Rudné u Prahy o celkové ploše 8000m². Tento aspekt nám umožňuje mít více než 80% nabízeného zboží skladem. Naše balící linka je schopna vyexpedovat 6000 zásilek za den!

Více z naší nabídky, pravidelných akcí, top nabídkách naleznete na www.popron.cz, na našich Facebookových stránkách nebo si prolistujte leták POPRON.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.