Letáky Proton

Nejnovější letáky Proton na iLetaky.czNastavte si upozornění na nový leták Proton


PROTON je nejčtenější akční leták s nabídkou elektrospotřebičů ve více než 500 prodejnách PROTON po celé ČR.

Leták PROTON
 představuje nejčtenější akční leták s nabídkou elektrospotřebičů - leták zná 76% obyvatel České republiky (pramen: TNS Factum, agentura Focus).

PROTON nabízí světové značky
Každý měsíc najdete v letáku PROTON na 150 spotřebičů od světových značek jako Sony, Philips, JVC, Thomson, Hyundai, AKAI, Olympus, Canon, Kodak, Minolta, Whirlpool, Electrolux, AEG, Bosch, Siemens, Candy, Fagor, Mora, Gorenke, Braun, Tefal, Moulinex a dalších.

PROTON je největší elektro
Chladničky, sporáky, myčky, pračky, mikrovlnné trouby, televize, DVD přehrávače a rekordéry, domácí kina, videokamery, MP3 pehrávače, discmany, autorádia, holicí strojky, epilátory, vysavače, roboty a další elektrospotřebiče koupíte ve více 500 prodejnách rovnoměrně rozprostřených po celé České republice. Znáte větší elektro?

PROTON má tradci
Leták PROTON vychází už od roku 1996, 12x ročně v celkovém nákladu zhruba 54 milionů výtisků. Jde tedy o nejstarší a nejpočetnější uskupení elektrospecialistů v České republice.

PROTON na splátky
Elektrospotřebiče v prodejnách zapojených do akce PROTON je možné koupit na splátky, často i bez navýšení. Ve většině prodejen je možné platit platební i kreditní kartou.

PROTON informuje
Prodejci jsou pravidelně školeni a poskytují tak nejnovější informace zákazníkům. Na www.proton.cz pak najdete ještě více informací o zboží a užitečné rady pro nákup.

Leták PROTON
 zajišťuje přední českých velkoobchod s elektrospotřebiči HP TRONIC Zlín.

Prodejny PROTON