Letáky SAPELI

Omlouváme se, ale pro SAPELI nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:Nastavte si upozornění na nový leták SAPELI


SAPELI je největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří v Česku. Naše úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě bez jakýchkoli kompromisů. Vyrábíme dveře, na něž se zákazníci mohou spolehnout a které se stanou ozdobou každého interiéru. Výběr je prakticky neomezený, nabízíme desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekoru, prosklení či kování.

VYUŽITÍ MATERIÁLŮ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Dokonalé zpracování dveří SAPELI vychází z použití nejmodernějších technologií (průměrné stáří strojového parku činí méně než 5 let) a práce týmu skutečných odborníků. Všechny produkty pečlivě zkoušíme ještě před tím, než je uvolníme do prodeje. Například dveře pro použití v domácnostech běžně podrobujeme sérii 200 tisíc otvíracích cyklů. Díky tomu se můžeme plně postavit za naprostou spolehlivost dveří SAPELI a na řadu produktů poskytujeme záruku až 5 let!

Naše kořeny sahají do 19. století a renomé jsme si vybudovali již za masarykovské republiky. Od roku 1992 píšeme novodobou historii SAPELI. Navazujeme na to nejlepší z tradice české dřevařské výroby. Příběh SAPELI je důkazem, že invence, charisma a zaujetí pro věc dokáže skoro zázraky. V naší současné pozici jsme značkou, která dokáže předvídat a je plně připravena na přání a potřeby zákazníků. Komunita SAPELI se díky tomu neustále rozrůstá. Každý, kdo koupil a vyzkoušel dveře SAPELI, je totiž může doporučit svým přátelům.

Prohlédněte si také slovenské letáky Sapeli