Prací prostředky se slevou až -67% MÁSLO v akci s -53% slevou

Hodnocení

Aktuální letáky - Vitaland

Omlouváme se, ale pro Vitaland nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Příjemné prostředí, klid k výběru zboží, speciální nabídka každý měsíc ale především možnost poradit se s odborně vyškolenými asistenty, to vše neodmyslitelně patří k prodejnám VITALAND®.

VITALAND® je největší maloobchodní síť s doplňky stravy v České republice. Ve více než čtyřiceti prodejnách nabízí vitaminy, minerály, kloubní preparáty, přípravky pro štíhlou linii, pro přirozené zvyšování imunity, pro posílení zdraví a v neposlední řadě i širokou paletu sportovní výživy - vše od špičkových tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Zdraví na prvním místě

Ve vyspělém světě, Českou republiku nevyjímaje, v posledních letech sílí zájem lidí o vlastní zdraví, kondici a zdravý životní styl. Proto také miliony obyvatel České republiky pravidelně užívají vitamíny a minerály. VITALAND® se svým zákazníkům snaží vyhovět nabídkou kvalitních přípravků a služeb.

Tradice, kvalita a síla

Prodejní síť VITALAND® vlastní společnost ProFitness Česká republika a.s., která byla založena v roce 1993. Patří tedy k prvním propagátorům zdravého životního stylu a doplňků stravy v ČR. Většinu prodejen VITALAND® najdete v moderních nákupních centrech a jejich otevírací doba je plně přizpůsobena časovým možnostem klientů.

Komplexní služby pro zdravý životní styl

Základní filozofií společnosti je nabídnout komplexní služby v oblasti zdravého životního stylu. Vychází přitom jak z nejnovějších poznatků a výzkumů, tak z přání a potřeb svých zákazníků. Součástí komplexní péče o zákazníka jsou i rozsáhlé a v mnohém unikátní služby prodejen VITALAND®. Patří k nim možnost bezplatného poradenství s lékařem, ať už osobně v konzultačních dnech přímo v prodejně nebo prostřednictvím e-mailu.

Diskrétní měření krevního tlaku, tuku či určení BMI, který je důležitým východiskem redukčních programů, patří k dalším službám, které zdarma VITALAND® nabízí.  

Speciální výhody pro členy VITALAND® klubu

Další východy přináší členství ve VITALAND® klubu – není podmíněno žádnými poplatky ani povinnými nákupy, zato přináší spoustu výhod: věrnostní bonusový program, jedinečné akce a slevy, VITALAND® magazín zdarma až do schránky aj.

VITALAND® vám umožňuje nakupovat prostřednictvím internetu, objednávat e-mailem ale také na bezplatné lince 800 117 800800 117 800.

VITALAND®  zdraví * sport * krása


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.