Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - HECHT MOTORS s.r.o.

Omlouváme se, ale pro HECHT MOTORS s.r.o. nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Společnost HECHT MOTORS s.r.o. je přední český dodavatel zahradní techniky působící na trhu již od r. 1994.

Díky velkému zájmu o naši kvalitní zahradní techniku jsme motivováni ve snaze hledat a nabízet stále technicky vyspělejší, dokonalejší a uživatelsky přívětivější výrobky s jednoduchou a rychlou dostupností náhradních dílů. K výrobkům nabízíme samozřejmě také široký výběr příslušenství za vynikající ceny spolu se zajištěnou sítí kvalitních záručních a pozáručních servisů, které pro Vás pečlivě vybíráme.

Daří se nám také otevírat nové reprezentační prodejny - a to v Tehovci- Mukařově, Kolíně, Opavě, Táboře, Liberci a nově i v Benešově u Prahy, včetně zajištěného servisního zázemí. Také naše dceřiná společnost Werco SK získala v roce 2011 nové sídlo společnosti s novou moderní prodejnou, odpovídajícím moderním servisem a dostatečnou skladovou plochou.

V roce 2012 jsme otevřeli novou dceřinou společnost v Polském Bogdanieci s kompletním zázemím a sklady. Již první výsledky nasvědčují tomu, že značka Hecht bude dosahovat velkých prodejních úspěchů i zde.

Velký důraz také klademe na export značky Hecht, která slaví velké prodejní úspěchy na vyspělých trzích v Německu, Velké Británii, Irsku, Finsku, Švýcarsku, Francii, Itálii a v jiných zemích jako Polsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Rumunsko, Bulharsko a Řecko.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.