Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů! Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 %

Magazín

Potravina měsíce Prosinec: Brambory

Brambory se staly téměř českou národní plodinou a není také divu! Jsou nedílnou součástí tradiční české kuchyně, a navíc jsou nesmírně zdravé. Vyzkoušejte tedy jeden z našich receptů a přesvědčte se, že brambory nejsou pouhou všední přílohou.

Babiččin bylinkář: 52. Ibišek

Ibišek je nádherně kvetoucí rostlina, jejíž květy zdobí naše byty i zahrady. Málokdo však ví, že je také léčivou bylinou, ze které se můžeme připravit ibiškový čaj i osvěžující letní drinky.

Kaufland daruje každý den až do Vánoc! Otevřete adventní okénko a vyhrajte vánoční balíček

Vánoce jsou za rohem a Kaufland pro Vás připravil vánoční soutěž plnou lákavých cen.

Reklama

Vyhraj v prosinci s Kaufland Card!

Kaufland pro Vás připravil další zajímavou soutěž. Nakupujte v prosinci s Kaufland Card a vyhrajte plně automatický kávovar Siemens TP503R09 včetně zážitku anebo poukázku na nákup v Kauflandu!

Babiččin bylinkář: 51. Kerblík třebule

Kerblík třebule je dnes již téměř zapomenutá bylinka našich babiček, historicky je však součástí mnoha tradičních staročeských pokrmů. V současnosti jeho obliba opět roste a jako nenáročnou letničku si ho můžete na zahrádce vypěstovat i vy.

Babiččin bylinkář: 50. Saturejka horská

Saturejka je silně aromatická bylinka, kterou často používáme, aniž bychom o tom věděli. Je totiž nenahraditelnou součástí mnoha směsí koření. Často se také využívá jako léčivka, která účinně bojuje s trávicími obtížemi a záněty.

Jak si užít vánoční pohodu? Jedině s domácím vaječňákem!

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří domácí vaječný likér. Vyzkoušejte tedy jeden z našich receptů a užijte si ty pravé pohodové Vánoce.

Pečeme vánoční cukroví: Išelské cukroví

Išelské cukroví zmizí ze stolu vždy jako první! Připravili jsme pro Vás skvělý recept na toto oblíbené vánoční cukroví.

Babiččin bylinkář: 49. Stévie sladká

Stévie je přírodní nekalorické sladidlo, které ocení nejen diabetici. Má totiž mnohé léčivé účinky a její chuť navíc od cukru téměř neodlišíte. Dopřejte si tedy i vy sladkosti bez výčitek svědomí!

Zákazníci společně s Albertem darovali potřebným 1 362 000 porcí jídla

Velké poděkování patří tisícům zákazníků, kteří se o víkendu ve všech obchodech Albert zapojili do potravinové sbírky. Celkem darovali 362 000 porcí jídla a připojili se tak k Albertu, který v průběhu listopadu daroval potřebným 1 000 000 porcí čerstvých a trvanlivých potravin. Potraviny zpříjemní Vánoce a pomůžou matkám samoživitelkám, seniorům či dětem v domovech.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.