Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Magazín

Co vše potřebuje prvňáček do školy

Září se pomalu, ale jistě blíží a s ním začíná vystrkovat růžky i každoroční slogan „Hurá do školy“. Ostřílení školáci ví, co je v lavicích čeká. Co si ale počít s tím, když do školy vypravujete prvňáčka?

Jak ušetřit při nákupu dekorativní kosmetiky

Každá žena touží potom, aby vypadala co nejpřirozeněji, ale přitom nádherně. Navíc, jiné líčení je vhodné na denní aktivity a jinou kosmetiku využijeme, připravujeme-li se na večerní párty či návštěvu baru s přáteli. Pokud si ale myslíte, že do dekorativní kosmetiky musíte investovat nehorázné sumy peněz, jste na omylu.

Jak vybrat prací prášek

S otázkou, jaký je nejvhodnější prací prostředek, se potýká nejen každá správná hospodyňka. Vyprat prádlo tak, aby bylo zářivě čisté, nadýchané, voňavé a "neseprané", není vůbec nic jednoduchého. Ale strachovat se až s chorobnou úzkostí nad tím, abychom si nezašpinili oblíbenou blůzu, tričko, košili či šaty, není nejvhodnějším řešením.

Reklama

Chutné a levné cuketové bramboráčky

Dlouhé letní večery a posezení s přáteli nás stále nutí přemýšlet nad dobrým pohoštěním. Toužíme si nejen pochutnat na něčem vynikajícím, ale zároveň se nám nechtějí trávit nekonečné hodiny v kuchyni přípravou složitých jídel.

Co všechno si vzít pod stan

Máte dost rušných velkoměst, neustále spěchajících lidí, betonu a troubících automobilů? Chystáte se toto léto vydat za dobrodružstvím do přírody? Chystáte se pod stan?

Jak vybrat dobrou instantní kávu

Káva je neodmyslitelnou součástí každého pracovního dne. Dokážete si představit ráno bez šálku kávy, jenž vás připraví na všechny povinnosti, schůzky a jednání, která na vás s vykřičníkem křičí z vašeho diáře? Pokud nemáte čas na zdlouhavou přípravu oblíbeného nápoje, je ideální volbou sáhnout po instantní kávě.

Otevírací doba během červencových státních svátků

Úvod letních prázdnin přináší hned dva po sobě jdoucí státní svátky, a to Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje 5. července a Den upálení mistra Jana Husa 6. července. Tentokrát tyto dny volna vychází na středu a čtvrtek, což nám přináší jedinečnou možnost naplánovat si opravdu dlouhý víkend. Kde si ale na toto období volna a relaxace nakoupit?

BILLA: Hvězdy Zanzibaru

Supermarkety BILLA si připravily novou soutěž pro své věrné zákazníky. Sbírejte body za nákupy a získejte plyšáka za výhodnou cenu.

Velikonoční otevírací doba 2017

Nevíte, jak má váš hypermarket nebo supermarket otevřeno v období okolo Velikonoc? Dali jsme dohromady přehled všech otevíracích dob od Velkého pátku do Velikonočního pondělí.

Šmoulové v Lidlu

Zapojte se do sběratelské akce v Lidlu. Sbírejte v dubnu Stikeez šmoulí postavičky a vytvořte si vlastní modrou vesničku na motivy nového filmu Šmoulové: zapomenutá vesnice.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.