Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Magazín

Jak vybrat dětské plenky

Nad otázkou, jak vybrat dětské plenky, se bezesporu zapotil nejeden rodič. Dnešní trh nabízí opravdu velké množství typů a značek. V první řadě je důležité rozhodnout se, zda dáme přednost látkové nebo jednorázové variantě.

Rychlá, levná a výborná drobenková buchta s broskvemi

I když léto pomalu, ale jistě končí, můžeme si ho vychutnat do posledního sousta. A to doslova.

Albert: ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie

Supermarkety a hypermarkety Albert se rozhodly zpestřit konec prázdnin a začátek školního roku všem klukům, holčičkám i jejich rodičům doslova pohádkovou věrnostní akcí. V rámci „ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie“ si budete moci domácí knihovničku rozšířit o osm úžasných knížek.

Reklama

Co vše potřebuje prvňáček do školy

Září se pomalu, ale jistě blíží a s ním začíná vystrkovat růžky i každoroční slogan „Hurá do školy“. Ostřílení školáci ví, co je v lavicích čeká. Co si ale počít s tím, když do školy vypravujete prvňáčka?

Jak ušetřit při nákupu dekorativní kosmetiky

Každá žena touží potom, aby vypadala co nejpřirozeněji, ale přitom nádherně. Navíc, jiné líčení je vhodné na denní aktivity a jinou kosmetiku využijeme, připravujeme-li se na večerní párty či návštěvu baru s přáteli. Pokud si ale myslíte, že do dekorativní kosmetiky musíte investovat nehorázné sumy peněz, jste na omylu.

Jak vybrat prací prášek

S otázkou, jaký je nejvhodnější prací prostředek, se potýká nejen každá správná hospodyňka. Vyprat prádlo tak, aby bylo zářivě čisté, nadýchané, voňavé a "neseprané", není vůbec nic jednoduchého. Ale strachovat se až s chorobnou úzkostí nad tím, abychom si nezašpinili oblíbenou blůzu, tričko, košili či šaty, není nejvhodnějším řešením.

Chutné a levné cuketové bramboráčky

Dlouhé letní večery a posezení s přáteli nás stále nutí přemýšlet nad dobrým pohoštěním. Toužíme si nejen pochutnat na něčem vynikajícím, ale zároveň se nám nechtějí trávit nekonečné hodiny v kuchyni přípravou složitých jídel.

Co všechno si vzít pod stan

Máte dost rušných velkoměst, neustále spěchajících lidí, betonu a troubících automobilů? Chystáte se toto léto vydat za dobrodružstvím do přírody? Chystáte se pod stan?

Jak vybrat dobrou instantní kávu

Káva je neodmyslitelnou součástí každého pracovního dne. Dokážete si představit ráno bez šálku kávy, jenž vás připraví na všechny povinnosti, schůzky a jednání, která na vás s vykřičníkem křičí z vašeho diáře? Pokud nemáte čas na zdlouhavou přípravu oblíbeného nápoje, je ideální volbou sáhnout po instantní kávě.

Otevírací doba během červencových státních svátků

Úvod letních prázdnin přináší hned dva po sobě jdoucí státní svátky, a to Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje 5. července a Den upálení mistra Jana Husa 6. července. Tentokrát tyto dny volna vychází na středu a čtvrtek, což nám přináší jedinečnou možnost naplánovat si opravdu dlouhý víkend. Kde si ale na toto období volna a relaxace nakoupit?


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.