Magazín

Otevřelo se nové Centrum Chodov a megaplex Cinema City Chodov

Na okraji Prahy vyrostl nákupní a zábavní kolos, který uspokojí široké masy návštěvníků. Po tříleté rekonstrukci bylo otevřeno nové Centrum Chodov, které pod jednou střechou skrývá obchodní centrum s největším množstvím obchodů v České republice a první megaplex Cinema City u nás.

PENNY: Medvědí rodina

Řetězec prodejen Penny Market si pro svoje zákazníky připravil další věrnostní akci. Tentokrát na nás čeká doslova medvědí objetí, protože za nasbírané body budeme odměněni krásnými plyšovými medvídky.

Máslo: vysoká cena i poptávka

Máslo, máslo, máslo – tento mléčný výrobek se stal v posledních dnech a týdnech doslova celebritou mezi potravinami. Se stále rostoucí cenou stoupá i poptávka a košíky v supermarketech se plní kostkami másla v akci rychlostí světla.

Reklama

Lidl otevřel e-shop

Řetězec prodejen Lidl se těší stále větší oblibě. Cílem společnosti je totiž dodávat svým zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě za nejlepší ceny. Bohatý sortiment a čerstvé produkty jsou pravidelně obohacovány o speciální tematickou týdenní nabídku.

Výtečný podzimní jablečný štrůdl z listového těsta

K podzimu neodmyslitelně patří záplava sladkých a šťavnatých jablíček. V obchodech i na farmářských trzích naleznete nespočet odrůd, které doslova vyzívají k zakousnutí.

7 věcí, které Vám zútulní byt

Studené a sychravé podzimní počasí se stále více ujímá vlády, večery se prodlužují a my tak trávíme stále více času doma. Pokud toužíte po tom, aby byl váš byt, byteček či dům co nejútulnější a doslova vybízel k tomu, abyste se zachumlali na pohovce či křesle a užili si pohodu domova, není nic jednoduššího. Rádi vám poradíme 7 věcí, které Vám zútulní byt.

Jak ušetřit při nákupu mléčných výrobků

Už naše babičky a pradědečci nedali dopustit na každodenní či alespoň co nejčastější konzumaci mléka. "Po mléku budete zdraví a silní", říkává-li. A samozřejmě měli pravdu. Mléko a mléčné výrobky jsou součástí základní skupiny potravin a obsahují nejen tři základní živiny, a to bílkoviny, tuky a sacharidy, ale i téměř celé spektrum vitamínů, jsou zdrojem dobře vstřebatelného vápníku a dalších minerálních látek.

Jak vybrat dětské plenky

Nad otázkou, jak vybrat dětské plenky, se bezesporu zapotil nejeden rodič. Dnešní trh nabízí opravdu velké množství typů a značek. V první řadě je důležité rozhodnout se, zda dáme přednost látkové nebo jednorázové variantě.

Rychlá, levná a výborná drobenková buchta s broskvemi

I když léto pomalu, ale jistě končí, můžeme si ho vychutnat do posledního sousta. A to doslova.

Albert: ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie

Supermarkety a hypermarkety Albert se rozhodly zpestřit konec prázdnin a začátek školního roku všem klukům, holčičkám i jejich rodičům doslova pohádkovou věrnostní akcí. V rámci „ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie“ si budete moci domácí knihovničku rozšířit o osm úžasných knížek.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.