Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Magazín - štítek "recept"

Recept na domácí paštiku z husích jater

Paštika z husích jater patří mezi špičkové gastronomické pochoutky. Vyzkoušejte náš jednoduchý recept na husí paštiku!

Proč jsou svatomartinské hody na svatého Martina? Připravte si báječnou hostinu

Opět po roce se o slovo přihlásil listopad a s ním neodmyslitelná svatomartinská husa. Šťavnaté masíčko, vypečená kůrčička a výtečné víno, to jsou svatomartinské hody. Kde se ale tato tradice vzala? A jak si doma báječnou hostinu připravit?

Uvařte si na zahřátí smetanovo-pórkovou polévku

Po dlouhé (pod)zimní procházce přijdete domů s červenými tvářemi, zmrzlými prsty a s prázdným žaludkem. A nyní přichází ta klíčová otázka: „Co si uvařit?“ Určitě smetanovo-pórkovou polévku, která Vás nezklame! Je velmi chutná, rychlá, zdravá a krásně Vás zahřeje.

Reklama

Recept na žemlovku s tvarohem a jablky

Milujete tradiční česká jídla? Vyzkoušejte náš recept na žemlovku s tvarohem a jablky!

Recept na dýňové kari s kokosovým mlékem

Podzim je obdobím, kdy na řadu přicházejí dýně. Vyzkoušejte náš recept na dýňové kari s kokosovým mlékem!

Recept na neodolatelné kapustové karbanátky

Kapusta nepatří k nejoblíbenější a nejvyhledávanějším surovinám při přípravě obědů či večeří. Je to ale velká chyba, protože kapusta je nejen chutná, ale je i velmi zdravá. Vyzkoušet můžete například neodolatelné kapustové karbanátky.

Recept na domácí mléčnou rýži

Hledáte jednoduchý a rychlý dezert? Vyzkoušejte náš recept na domácí mléčnou rýži, který Vám zabere jen pár minut.

Recept na křupavé kuřecí stripsy!

Jste milovníci kuřecích stripsů? Máme tu pro Vás skvělý recept, jak si připravit kuřecí stripsy doma.

Dýně a podzim patří k sobě. Vyzkoušejte naše pestré recepty z dýně

Když se řekne podzim, většině se bezesporu vybaví pestrobarevné listí a hned po něm buclaté a oranžově zbarvené dýně. Jejich využití je velmi široké, protože je oceníte nejen při podzimní a halloweenské výzdobě, ale i v kuchyni. Hodí se na přípravu slaných i sladkých pokrmů.

Recept na staročeskou zelňačku s klobásou, která vás zasytí a zahřeje

Podzim je ideálním obdobím na přípravu této chutné polévky, která Vás pořádně zasytí a zahřeje! Vyzkoušejte náš recept na klasickou zelňačku s klobásou. Přípravu zvládne opravdu každý!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.