Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Společnost dm drogerie markt investuje do prodejní sítě a rozvíjí koncept on-line prodeje

13.06.2021

Nákupní preference spotřebitelů se za pandemie koronaviru zcela proměnily. Zákazníci dm dávají značnou přednost bezpečnému online nákupu z pohodlí domova. I přes změny v nákupním chování spotřebitelů společnost dm stále upevňuje stabilní postavení na trhu.

Společnost dm drogerie markt investuje do prodejní sítě a rozvíjí koncept on-line prodeje
Zdroj: dm.cz

 

Dm markt investuje do rozšíření a modernizace prodejní sítě

 

I přes to, že poslední měsíce byly dynamickou výzvou, dm drogerie se  přizpůsobila novým podmínkám. Modernizací prošlo pět prodejen, nově byly otevřeny tři prodejny, do čehož společnost investovala 64,3 milionu korun. Do logistiky bylo investováno celkem 3,4 milionu korun. K 31. březnu letošního roku prodejní síť dm disponovala 242 obchodními jednotkami. ¨

Na konci roku 2020 společnost také investovala do nových platebních terminálů. Tyto nové platební terminály jsou mnohem rychlejší, bezpečnější a umožňují takzvaný cashback. Pro využití funkce výběru hotovosti až do výše 3 000 korun na pokladnách prodejen dm je podmínkou uskutečnění nákupu alespoň jednoho produktu. Nově je možné přijímat i elektronické stravenky Gastro Pass. Do těchto technologických inovací společnost dm investovala více než 2 miliony korun. Taktéž byla navýšena kapacita pro vyskladňování u logistického partnera.

 

Změny v nákupním chování zákazníků

 

K výrazným změnám došlo v době pandemie koronaviru v nákupní preferenci zákazníků a v prodejích jednotlivých sortimentních kategorií. Snížila se frekvence nákupů, ale narostla velikost nákupního košíku v rámci jednoho nákupu. Zákazníci ve větší míře nakupují dezinfekční prostředky, produkty zdravé výživy, doplňky stravy, papírový sortiment, produkty vlasové kosmetiky a produkty péče o nohy a ruce. Naopak došlo k poklesu poptávky po produktech dekorativní kosmetiky a produktů z kategorie styling.

Zákazníci také více využívají možnost nákupu z domova. Na online shopu bylo odbaveno o 117 % více objednávek v období od 1. října 2020 do 31. března 2021 než v stejném období let 2019–2020. Společnost dm v současnosti připravuje nové služby a optimalizuje stávající. Zákazníci, kteří jsou registrováni ve věrnostním programu dm active beauty mají možnost sbírat jak základní body při online nákupu, tak i body v rámci automatických promocí.

 

Navštivte dm online shop

 

navštívit

 

Zdroj: dm.cz

Objevte novinky dm drogerie

 

zobrazit

 

Jak si vybrat přírodní kosmetiku bez chemie?

Chemie je aktuálně velmi probírané téma. Její přítomnost je nežádoucí nejen na a v potravinách a nápojích, ale i v kosmetických přípravcích. Pečlivě studovat obal a složení výrobků se tak stalo téměř každodenní činností. Jak si ale v záplavě nových značek a produktů vybrat přírodní kosmetiku bez chemie?

Mohlo by Vás zajímat

DM drogerie otevřela novou prodejnu v Praze – Čakovicích! Jde o první pobočku v této pražské části.

Nová prodejna DM drogerie přivítala 8. července své první zákazníky v Praze-Čakovicích. Svým zákazníkům nabídne široký sortiment produktů, kvalitní servis při nakupování a zákaznický komfort.

Jak si vybrat přírodní kosmetiku bez chemie?

Chemie je aktuálně velmi probírané téma. Její přítomnost je nežádoucí nejen na a v potravinách a nápojích, ale i v kosmetických přípravcích. Pečlivě studovat obal a složení výrobků se tak stalo téměř každodenní činností. Jak si ale v záplavě nových značek a produktů vybrat přírodní kosmetiku bez chemie?

I v malém prostoru se dají pěstovat ve větším množství rostliny

Zelená oáza klidu není výsadou pouze velkých bytů či domů. Umístit menší i větší množství rostlin lze prakticky do kteréhokoliv prostoru, jen musíte být kreativní a vědět o několika jednoduchých tricích.

Billa chce příští rok spustit e-shop a stát se jedničkou v online nákupu!

Řetězec Billa plánuje již v roce 2022 vstoupit na online trh. Bude tedy možné si zakoupit produkty, které nabízí, i z pohodlí domova.

Babiččin bylinkář: 17. Kmín kořenný

Kmín je rostlina známá zejména v gastronomii, kde ji používáme jako stejnojmenné koření. Možnosti jejího užití jsou však mnohem pestřejší. Jaké je uplatnění kmínu v moderní medicíně a lidovém léčitelství?

Nová kolekce oblečení #COPATUTOJE je tu! Podílí se na ní ikonická značka Pilsner Urquell

Kšiltovka, ponožky či triko v designu #COPATUTOJE mohou být právě teď vaše. Koupí položek z nové kolekce pivovaru Pilsner Urquell, města Plzně a plzeňské firmy Horsefeathers získáte nejen slušivý módní doplněk, ale navíc podpoříte Onkologickou a radioterapeutickou kliniku Fakultní nemocnice Plzeň.

5 zlozvyků, kvůli kterým si ničíme pleť!

Mít krásně jemnou, hebkou a svěží pleť je snem téměř každé ženy (a i některých mužů). Než se ale pustíme do nákladné péče a návštěvy kosmetických salonů, je dobré si uvědomit a případně odbourat zlozvyky, které pokožku obličeje ničí.

Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Při návštěvě obchodu, a především oddělení ovoce a zeleniny, na vás z prodejních pultů bezesporu pomrkávají bulvy celeru. Tato kořenová zelenina je ideální surovinou do polévek. Vyzkoušejte si s námi uvařit vydatnou celerovou polévku s tymiánem.

Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Čištění sprchového koutu nemusí být tak obtížné. Máme tu pro Vás několik účinných rad, jak jednoduše se zbavit zaschlých kapek na dveřích sprchového koutu.

Zdraví v každém zrnku! Zkuste naše recepty s kukuřicí

Jste milovníkem kukuřice? Máme tu pro Vás pár skvělých nápadů na kukuřičné recepty!

Nejoblíbenější letáky


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.