Přihlášení

Výhody registrace

Získáte možnost být pravidelně informováni o nových letácích
Každý týden zveřejňujeme desítky nových letáků. Při registraci si jednoduše vyberete svoje oblíbené obchody a při vydání nového letáku vám automaticky přijde e-mail s upozorněním.

Získáte možnost využít služeb STRÁŽCE
Strážce vás upozorní na vaše oblíbené produkty v akci. Stačí nastavit konkrétní produkty, které chcete sledovat. Když se zboží objeví v akci, Strážce slev vám zašle e-mailové upozornění.

Získáte informace o nových spotřebitelských testech
Pravidelně na našich stránkách publikujeme spotřebitelné testy potravin, drogerie a dalšího zboží. S registrací vám nové testy už nikdy neutečou. Podívejte se na nové testy.Registrace nového uživatele
Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.