Magazín Akční Ceny I Dýně a podzim patří k sobě. Vyzkoušejte pestré recepty z dýní! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

První prodejna HalfPrice v Česku!

První prodejna HalfPrice v Česku!

Nakoupit značkové oblečení a doplňky doslova „za pár kaček“ je nyní možné i u nás. Na český trh totiž vstoupil obchodní řetězec HalfPrice. První prodejna v České republice byla slavnostně otevřena ve čtvrtek 30. září 2021 v 10:00 v obchodním centru Galerie Harfa.

HalfPrice

HalfPrice se těší velké oblibě především díky tomu, že v rámci obchodní filozofie offprice nabízí značkové oblečení, doplňky a další zboží přímo od výrobců za lákavě nízké ceny. Tento obchodní řetězec je i přes množství příznivců poměrně mladý, protože se zrodil v Polsku teprve nedávno. Do první prodejny se mohli Poláci vydat letos v květnu. Nyní je ale na tamním trhu otevřeno již 27 prodejen. Tím ale růst HalfPrice nekončí. V srpnu řetězec expandoval do Rakouska a Maďarska a od září je dostupný i u nás. Dle informací chce mít společnost do konce tohoto roku v Evropě 65 otevřených obchodů.

Zajímavostí je, že HalfPrice patří do skupiny CCC, která má v Česku vybudovanou silnou zákaznickou základnu. Do stejné rodiny totiž patří i eobuv.cz a Modivo, jejichž společnou kamennou prodejnu najdeme v OC Nový Smíchov.

{{|aclwidget|clanek|21163|1|||}}

Kde se nachází první prodejna HalfPrice v České republice?

Jak již bylo řečeno, značkové zboží za velmi příjemné ceny, lze v HalfPrice u nás nakupovat od čtvrtka 30. září 2021. V 10:00 hodin dopoledne byla v obchodním centru Galerie Harfa otevřena prodejna o rozloze 1 800 m2. Velkorysý prostor plný značek se nachází v prvním patře hned u vchodu do obchodního centra. „Pokud milujete módu a oceňujete značkové a originální produkty od známých návrhářů, budete nadšeni. HalfPrice nabízí velké množství módního oblečení, obuvi, kosmetiky a doplňků do domácnosti,“ představuje HalfPrice OC Galerie Harfa. Nabídka lákavých kousků je nejen bohatá, ale i obrovská, protože nové zboží je dodáváno každý den a doplňováno několikrát týdně.

Prodejna HalfPrice v OC Galerie Harfa je otevřena od pondělí do neděle vždy od 9:00 do 21:00 hodin. Všichni zákazníci bezesporu ocení i snadnou a pohodlnou dostupnost. Pro řidiče je připraveno prostorné podzemní parkoviště rozkládající se na několika patrech. Přijet můžete i metrem B, tramvají č. 25, autobusy č. 136, 140, 152, 177 a 375 či dokonce vlakem.

HalfPrice

Nabídka HalfPrice je opravdu pestrá. Najdete tu oblečení, obuv a doplňky jako jsou čepice, batohy, kabelky a spodní prádlo pro ženy, muže a děti. Vybírat lze z celé řady luxusních značek, např. Tommy Hilfiger, ROXY, Napapijri, Ralph Lauren, Levi's, Champion a mnoha dalších. Ochuzen nezůstane ani váš domov. Ten můžete zkrášlit a vybavit kousky, jako jsou deky, polštářky, svíčky, nezbytnosti do kuchyně či zkrášlit tematickými dekoracemi. Aby se vám příjemně nakupovalo, je oblečení prakticky a přehledně roztřízeno, a to nejen do dámských, pánských a dětských sekcí, ale i podle velikostí a druhu oblečení. Hledáte kalhoty velikosti S? Stačí dojít k příslušnému stojanu a vybrat si ty pravé.

 

eobuv.cz    CCC obuv    modivo

01.10.2021Galerie Harfa Praha


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.