nákupní seznam

Stáhněte si aplikaci pro nákupní seznam!

Líbí se Vám nákupní seznam na portálu AkcniCeny.cz? Chcete dát sbohem papíru a přitom mít nákupní seznam vždy k dispozici po ruce? Pak jsme přesně pro Vás připravili skvělou mobilní aplikaci!

  • Tvořte si nákupní seznamy i na vašem mobilu
  • Seznamy z webu si tak "ponesete" všude s sebou
  • Nechte si vyhledat nejbližší prodejny dle GPS
  • Zadejte prodejnu kde nakupujete a zjistěte akční zboží
  • Pošlete seznam rodině smskou či mailem
  • Dostupné pro iPhone i Android

Stahujte zde:

Nákupní seznam pro Google AndroidNákupní seznam pro Apple iOSPoužíváte aplikaci Nákupní seznam? Nově si můžete prohlížet i letáky ve Vašem mobilu – vyzkoušejte mobilní verzi či aplikaci AkcniCeny.cz! Více informací zde: www.akcniceny.cz/mobilPříběhy použití:

Lenka, 38 let
„Nákupní seznam jsem si oblíbila na portálu AkcniCeny.cz již v minulosti, nicméně teprve s mobilní aplikací získal ty pravé grády. Jsem doma se dvěma malými dětmi, často tak manželovi připravím nákupní seznam na počítači, on si jej otevře v aplikaci cestou z práce a vše nakoupí :-)„

Romana, 45 let
„Aplikaci můžu jen pochválit, cestou z práce si pár kliky připravím seznam a zároveň tím zjistím, jestli mají dané zboží ve slevové akci.“

Karel, 25 let
„Hodně cestuju a nejvíce mi vyhovuje, že aplikace sama zjistí mou polohu a nabídne mi nejbližší prodejny.“Používáte aplikaci Nákupní seznam? Nově si můžete prohlížet i letáky ve Vašem mobilu – vyzkoušejte mobilní verzi AkcniCeny.cz! Více informací zde: http://www.akcniceny.cz/mobilni-verze.