LA Food

LA Food

rýže

Česká potravinářská společnost La Food se specializuje na balení, výrobu a distribuci potravin, především pak rýže, luštěnin a těstovin. Firma La Food k nám přináší výrobky pod vlastní značkou MENU Gold nebo značkou privátních řetězců. Díky La Food si můžeme u nás i na Slovensku pochutnávat na italských prémiových těstovinách AGNESI, na produktech největší italské privátní potravinářské skupiny COLUSSI a tradičním toskánském pečivu SAPORI.

O společnosti LA Food

Společnost La Food myslí na zákazníka i koncového spotřebitele a snaží se naslouchat jeho přáním, protože spokojenost je na prvním místě. Důraz je dále kladen nejen na kvalitu surovin a prvotřídnost distribuovaných potravin, ale i na širokou a pestrou nabídku výrobků a zdravý životní styl.

Značky společnosti

Menu Gold

Menu Gold

Zboží značky MENU Gold je určeno jak profesionálům, tak běžným domácnostem. Rýže MENU Gold i luštěniny MENU Gold jsou k dostání v síti běžných prodejních řetězců, jako je Albert, Makro, Coop, Tuty, Terno, TESCO, Kaufland, GLOBUS, BILLA atd. Okusit lze i zdravou výživu MENU Gold, jako jsou jáhly, pohanka, bulgur, chia semínka, quinoa bílá nebo červená, amarant…

Vybrané akční zboží značky Menu Gold

AGNESI

AGNESI

Těstoviny AGNESI se zrodily roku 1824 ve slunné Itálii. Téměř 200 zkušeností dělají z AGNESI opravdu špičkového výrobce a originální prémiovou italskou značkou s nejdelší tradicí průmyslové výroby. Do České republiky a na Slovensko těstoviny AGNESI dováží společnost La Food a umožňuje nám tak ochutnat dlouhé, krátké, polévkové i Festaiola vaječné těstoviny AGNESI.

SAPORI

SAPORI

Milovníci italské kuchyně a zejména sladkých pochoutek bezesporu znají špičkového výrobce klasického sladkého toskánského pečiva SAPORI. Produkty SAPORI k nám dováží česká potravinářská společnost La Food a kromě připravovaného e-shopu je seženete například v síti prodejen MAKRO.

Colussi

Colussi

Naplánovali jste si poklidný večer se sklenicí vína v ruce? Pokud toužíte dotáhnout vaši chvilku k dokonalosti, podívejte se po tradičním italském pečivu Colussi. Krekry jsou u nás díky společnosti La Food k dostání slané s jemným dochucením i v jejich základní variantě.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.