LA Food

LA Food

rýže

Česká potravinářská společnost La Food se specializuje na balení, výrobu a distribuci potravin, především pak rýže, luštěnin a těstovin. Firma La Food k nám přináší výrobky pod vlastní značkou MENU Gold nebo značkou privátních řetězců. Díky La Food si můžeme u nás i na Slovensku pochutnávat na italských prémiových těstovinách AGNESI, na produktech největší italské privátní potravinářské skupiny COLUSSI a tradičním toskánském pečivu SAPORI.

O společnosti LA Food

Společnost La Food myslí na zákazníka i koncového spotřebitele a snaží se naslouchat jeho přáním, protože spokojenost je na prvním místě. Důraz je dále kladen nejen na kvalitu surovin a prvotřídnost distribuovaných potravin, ale i na širokou a pestrou nabídku výrobků a zdravý životní styl.

Značky společnosti

Menu Gold

Menu Gold

Zboží značky MENU Gold je určeno jak profesionálům, tak běžným domácnostem. Rýže MENU Gold i luštěniny MENU Gold jsou k dostání v síti běžných prodejních řetězců, jako je Albert, Makro, Coop, Tuty, Terno, TESCO, Kaufland, GLOBUS, BILLA atd. Okusit lze i zdravou výživu MENU Gold, jako jsou jáhly, pohanka, bulgur, chia semínka, quinoa bílá nebo červená, amarant…

Vybrané akční zboží značky Menu Gold

Menu Gold Bulgur z celozrnné pšenice 500g

Menu Gold Bulgur z celozrnné pšenice 500g

Bulgur

Na prodejně:
CBA prodejní družstvo: CBA - Premium, CBA - Potraviny

Platnost: 11.9. - 22.9.2019

Cena: 27,90

Menu Gold Rýže jasmínová 1kg

Menu Gold Rýže jasmínová 1kg

1kg

Na prodejně:
Kaufland

Platnost: 11.9. - 17.9.2019

Cena: 39,90

AGNESI

AGNESI

Těstoviny AGNESI se zrodily roku 1824 ve slunné Itálii. Téměř 200 zkušeností dělají z AGNESI opravdu špičkového výrobce a originální prémiovou italskou značkou s nejdelší tradicí průmyslové výroby. Do České republiky a na Slovensko těstoviny AGNESI dováží společnost La Food a umožňuje nám tak ochutnat dlouhé, krátké, polévkové i Festaiola vaječné těstoviny AGNESI.

SAPORI

SAPORI

Milovníci italské kuchyně a zejména sladkých pochoutek bezesporu znají špičkového výrobce klasického sladkého toskánského pečiva SAPORI. Produkty SAPORI k nám dováží česká potravinářská společnost La Food a kromě připravovaného e-shopu je seženete například v síti prodejen MAKRO.

Colussi

Colussi

Naplánovali jste si poklidný večer se sklenicí vína v ruce? Pokud toužíte dotáhnout vaši chvilku k dokonalosti, podívejte se po tradičním italském pečivu Colussi. Krekry jsou u nás díky společnosti La Food k dostání slané s jemným dochucením i v jejich základní variantě.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.