Nestlé

Nestlé

bonbony | čokoláda | sušenky a oplatky | kaše | koření | krmivo pro psy | zmrzliny | kakao | káva | konzervy, instatní jídla | musli, kaše, cereálie

Společnost Nestlé vyrábí potravinářské zboží ve všech možných oblastech jako jsou minerální vody, cukrovinky a čokoláda, instantní káva, dětská výživa, sušené a kondenzované mléko, zmrazená hotová jídla, polévky a koření, potrava pro psy a kočky, zmrzlina a cereálie. Mezi nejznámější značky společnosti Nestlé patří Chocapic, Nesquik, Cini Minis, Fitness, Aero, Orion, Kit Kat, Nescafé, Nespresso, Nestea, Häagen-Dazs, Mövenpick, Friskies a mnoho dalších.

O společnosti Nestlé

V dnešní době je společnost Nestlé na 1. místě v pořadí světových výrobců potravin. Společnost Nestlé zaměstnává více než 278 tisíc zaměstnanců a ve více než 140 zemí světa. Nejstarší doložená zmínka související s obchodními aktivitami společnosti Nestlé na našem území je z roku 1890.

Nakupujte Dolce Gusto akce, Nescafé akce, Orion akce.

Značky společnosti

Bon Pari

Bon Pari

Značka tvrdých bonbonů Bon Pari si získala velkou oblibu záhy po jejich uvedení na trh. V současnosti je kromě základních Bon Pari Original k dostání celá škála příchutí, jako jsou Bon Pari Ovocné s vitaminem C, Bon Pari Super kyselé, Bon Pari Ice či Bon Pari Lesní směs. Pokud vaše zuby nezvládají tvrdost chutných bonbonů, můžete ochutnat i jejich měkkou variantu Bon Pari želé směs, Bon Pari želé Jogurtové, Bon Pari želé Kyselé a mnoho dalších.

Vybrané akční zboží značky Bon Pari

Buitoni

Buitoni

Milujete italskou kuchyni, ale cesta na jih je dlouhá? Značka Buitoni vám dopřeje pochutnat si na kvalitních těstovinách a pizze z kamenné pece v pohodlí vašeho domova. Jedinečná chuť Toskánska je k dostání v úhledném balení s důrazem na jednoduchost, kvalitu a výběr těch nejlepších surovin, jako je sýr Gorgonzola, Toskánské Pecorino, Mocarela, lahodná Pancetta, Prosciutto či křehká a čerstvá zelenina.

Caro

Caro

Teplý rozpustný cereální nápoj Caro je ideální pro osoby vyznávající aktivní životní styl. Díky přírodnímu složení a absenci přírodní cukrů je Caro vhodný pro celou rodinu. Ochutnat můžete Caro Active, Caro Original a v neposlední řadě Caro Ricoré s novou bezlepkovou recepturou spojující to nejlepší z kávy a čekanky.

Cini Minis

Cini Minis

Křupavé pšeničné čtverečky Cini Minis se skořicí jsou nejen chutné, ale díky složení i ideální volbou pro zdravou snídani či svačinku. Vyrobeny jsou z celozrnné mouky a obsahují důležité minerální látky a vitamíny. Okusit můžete nejen klasické skořicové cereálie Cini Minis, ale i Cini Minis v podobě chutné tyčinky s mlékem.

Vybrané akční zboží značky Cini Minis

Delissa

Delissa

Oplatky Nestlé Orieon Delissa jsou skvělou pochoutkou do práce, do školy, na cesty i doma u televize. Křehká oplatka s lahodnou náplní je k dostání v mnoha variantách a příchutích. V nabídce naleznete například hořkou Delissu, vanilkovou Delissu, kokosovou Delissu, lískooříškovou Delissu v základním 33g balení či velikosti XXL. K dostání jsou i speciální edice, jako je Delissa Křehká čokoládová, Delissa Křehká kakaovo mléčná nebo Delissa Křehká oříšková.

Fitness

Fitness

Nestlé Fitness, to je značka cereálií s celozrnnou moukou a důležitými minerálními látkami. Pochutnat si můžete nejen na Fitness Originál, ale i na ovocné, čokoládové či jogurtové variantě. Pokud jste v poklusu, můžete si do kabelky či baťůžku přibalit cereální tyčinku Finess s méně než 89 kaloriemi s hořkou čokoládou, s čokoládou a chutí lískových oříšků, s kousky jahod či Fitness tyčinku Cookie & Cream.

Vybrané akční zboží značky Fitness

Jojo

Jojo

Pod značkou JoJo se skrývá ohromná škála hravých a nadýchaných bonbonů, které zachutnají malým i velkým. Nabídka obsahuje nejen klasické želé, ale i želé s pěnou, plněné želé, pěnové želé či kyselé želé. Pochutnat si můžete i na různých JoJo specialitkách, jakou jsou oblíbené Vexty, Marshmallow, tradiční Arašídky, Lékorky, Jahůdky, Sisinky a Veselé mixy i nejrůzněji Mixle Pixle.

Vybrané akční zboží značky Jojo

Kit Kat

Kit Kat

Jedinečná kombinace smetanové čokolády a křupavé oplatky dělá z cukrovinky Kit Kat oblíbenou pochoutku dětí i dospělých. Určitě si pamatujete chytlavé heslo značky: „Dej si pauzu, dej si Kit Kat.“ Kit Kat je k dostání v mnoha podobách. Zvolit můžete klasickou Kit Kat 4 Finger (4 prsty křupavé oplatky v lahodné mléčné čokoládě), tyčinku Kit Kat Chunky či hravý Kit Kat Pop Choc ideální na setkání s přáteli.

Vybrané akční zboží značky Kit Kat

-34%NESTLÉ Kit Kat Chunky 40g

Oplatka 9,9 % s kakaovou náplní 21,6 % v mléčné čokoládě 68,5 %.

7,90
7,90 Cena
-25%NESTLÉ KIT KAT 4 Fingers 41,5g

Oplatka máčená v mléčné čokoládě 67,2 %.

8,90
8,90 Cena
Kofila

Kofila

Historie kávové tyčinky Kofila sahá až do roku 1923. Již tehdy ji zdobil žlutý obal s obrázkem mouřenína. Jedinečnou kombinaci kávy a čokolády si oblíbil nespočet konzumentů u nás i na Slovensku. Kromě originální varianty si můžeme pochutnat i na Kofile Latte, která se začala prodávat v roce 2013.

Vybrané akční zboží značky Kofila

-40%ORION KOFILA 34-35g, vybrané druhy

Tyčinka z mléčné čokolády 50 % s kávovou náplní 50 %.

7,90 - 8,90
7,90 - 8,90 Cena
Maggi

Maggi

Tekuté koření značky Maggi určené pro ochucování polévek jsme mohli poprvé použít v roce 1886, kdy ho vyvinul Julius Maggi. I po více jak sto letech je tekuté koření Maggi oblíbené při domácím vaření i práci v restauracích. Vyzkoušet můžete i několik novinek, jako je okořeněný pečící papír či řada Šťavnaté kuře.

Margot

Margot

Historie tyčinky Margot se začala psát již kolem roku 1944. Její aktuální podobu jí vtiskl až rok 1960, kdy se Margot začala vyrábět v závodu Zora v Olomouci. Tyčinka si získala oblibu u nespočtu konzumentů díky svojí rumově-kokosové chuti v čokoládové polevě, která promění každé soustu v exotickou dovolenou v tropickém ráji.

Vybrané akční zboží značky Margot

-55%ORION Margot 90g, vybrané druhy

Sójová tyčinka 75 % s rozinkami máčená v tmavé polevě 25 %.

8,90 - 9,90
8,90 - 9,90 Cena
-55%ORION Margot 100g

Sójová tyčinka 75 % máčená v tmavé polevě 25 %.

8,90
8,90 Cena
Nescafé

Nescafé

Jedinečná káva s více než 80 letou tradicí – to představuje Nescafé. Nescafé, první rozpustná káva lahodné chuti, pečlivě pražená na několik způsobů přesně tak, aby odpovídala vašim chuťovým buňkám. Nescafé nabízí hned několik druhů kávy, přičemž rozdílnost těchto druhů závisí na každé maličkosti ve výrobě, tedy délka a způsob pražení, poměr odrůd, které jsou smíchány a v neposlední řadě místo, odkud daná odrůda pochází. Další důležitou součástí kávy jsou přísady, jako vanilka či oříšek, které chuť zvýrazňují. Kávu Nescafé si můžete vychutnat hned na několik způsobů – Nescafé Classic, Gold Crema, Green Blend či Espresso Orginal. Pro vyznavače kávy bez kofeinu je v nabídce i Nescafé Classic a Gold bez kofeinu.

Nesquik

Nesquik

Nestlé Nesquik se při svém zrodu v roce 1948 jmenoval pouze „Quik“ a byl určen všem maminkám, které chtěly svým dětem snadno a rychle připravit sklenici čokoládového mléka. Pod jménem Nesquik zná tuto značku celý svět až od roku 1990. V současnosti je k dostání celá škála produktů Nesquik, jako je například čokoládový a jahodový prášek Nesquik, čokoládový a jahodový sirup Nesquik, Nestlé Nesquik cereální tyčinka, dětské cereálie či kapsle Nescafé Dolce Gusto Nesquik.

Nestlé

Nestlé

Nadnárodní švýcarská společnost Nestlé byla založena roku 1866. V současnosti je Nestlé největším potravinovým koncernem na světě. Výrobky značky Nestlé nalezneme v nespočtu oblastí, jako jsou například vody, bonbóny, krmivo a pamlsky pro psy, cukrovinky, káva, müsli, vitamíny, mléčné kaše a mnoho dalšího.

Vybrané akční zboží značky Nestlé

Orion

Orion

„Orion“ nebo později „Orion, továrna na čokoládu“, je tradiční českou čokoládovnou, která byla založena na Královských Vinohradech roku 1891. Pevná tradice, kvalita ale i nezaměnitelná chuť, to je důvod, proč se čokolády značky Orion těší ohromné oblibě dětí i dospělých. Tabulkové čokolády, Aero, mléčné i hořké čokolády s příchutí karamelu, oříšků či nugátů, to jsou oblíbené čokolády hvězdy Orion.

Sfinx

Sfinx

Sfinx Holešov je specializovaným závodem, který se zaměřuje na výrobu tvrdých nečokoládových bonbonů. V současnosti je Sfinx součástí skupiny Nestlé a vyrábí se zde kromě cukrovinek JoJo, Bon Pari a Hašlerky i oblíbené Klokanky (furé s příchutí mentolu a eukalyptu) či Slavia (furé s kakaovou náplní a peprmintovou příchutí).

Vybrané akční zboží značky Sfinx

SFINX Klokanky 90g

Klokánky 90g bal, Hašlerky zelené jablko 90g, Hašlerky černý... více informací

11,90
11,90 Cena
Tatra

Tatra

Značka Tatra se zrodila roku 1964. Kromě oblíbených a klasických mléčných výrobků Tatra (kondenzované mléko, ledové tříště, mléko, máslo, tvaroh, smetany…), se můžeme setkat i s produkty Tatra Zmrzka a Tatra Professional (určeno profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu).

Hašlerky

Hašlerky

Vyvážená kombinace ingrediencí, jako jsou anýz, mentol, meduňka – tak jemně a voňavě chutnaly HAŠLERKY odjakživa. V každém sáčku najdete bonbony s brilantně vyváženou bylinkovou příchutí – nové HAŠLERKY s přírodními bylinnými výtažky.

Vybrané akční zboží značky Hašlerky

11,90
11,90 Cena
Nespresso

Nespresso

Káva, kávovary a Nespresso Club jsou základní pilíře unikátního systému, díky kterému si připravíte dokonalé espresso.

Nescafé Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto

novativní, snadno aplikovatelný systém kapslí, vyvinutých výhradně pro NESCAFÉ® Dolce Gusto®, je speciálně navržen tak, aby byl každý šálek kávy čerstvý a obsahoval pouze tu nejlepší kávu. Vzduchotěsné kapsle optimalizují tlak pro každou ze široké nabídky variant a umožňují dodávat NESCAFÉ v nejlepší kvalitě. Portfolio NESCAFÉ Dolce Gusto skýtá v současné době až 30 variant studených a teplých nápojů. Nezapomíná ani na děti.

Vybrané akční zboží značky Nescafé Dolce Gusto

Nestlé BEBA

Nestlé BEBA

Ochrana dítěte je základním instinktem každé matky, proto Nestlé již od roku 1867 kojenecké mléko BEBA neustále zdokonaluje dle nejnovějších vědeckých poznatků. Výsledkem je moderní kojenecká výživa, která jako jediná na trhu obsahuje bifidobakterie a OPTIPRO, bílkovinu nejvyšší kvality v optimálním množství.

Vybrané akční zboží značky Nestlé BEBA

Nestlé BEBA PRO 4 600g

3 PRO 600g od 10m, 2 PRO 600g od 6m, Pro 4 Bifidus Probio od 15m 600g

189,90
189,90 Cena
Purina

Purina

Posláním značky Purina je připravovat krmiva, díky nimž budou psi a kočky všech věkových kategorií zdraví a spokojení.

Granko

Granko

GRANKO je nejoblíbenější a nejprodávanější rozpustné kakao v České i Slovenské republice. Svoji oblíbenost získalo zejména díky jednoduché přípravě a unikátní chuti, kterou si všichni pamatujeme již od dětství. Začalo se vyrábět v roce 1979 v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín a jeho název vznikl v soutěži spotřebitelů spojením slov GRANulované KakaO.

Vybrané akční zboží značky Granko


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.