Barvy a laky Drogerie: NAKUPUJ A ZÍSKEJ PLYŠÁKA

Barvy a laky Drogerie: NAKUPUJ A ZÍSKEJ PLYŠÁKA

Plyšových hraček nikdy není dost. Jsou to nejen nejlepší kamarádi kluků a holčiček, ale těší i dospěláky s hravou duší či vášnivé sběratele. Budete-li nakupovat v prodejnách Barvy a laky Drogerie a poctivě sbírat razítka do Sběratelské kartičky, získáte možnost si domů odnést s malým doplatkem originální odměnu.

Barvy a laky Hostivař

Historie společnosti Barvy a laky Hostivař, a.s. se začala psát v roce 1882. V současnosti naleznete síť velkoobchodů i maloobchodů nejen po celé České republice, ale i na Slovensku. Nabídka čítá širokou škálu dekorativních a průmyslových barev uspokojující přání mnoha zákazníků.

Nakupuj a získej plyšáka

Společnost Barvy a laky Hostivař, a.s. neusíná na vavřínech a připravila si pro věrné zákazníky marketingovou akci „Nakupuj a získej plyšáka“. Od 9. října do 16. listopadu 2018 budete za svoje nákupy v prodejnách Barvy a laky Drogerie odměněni. Za každých utracených 250 Kč získáte do speciální Sběratelské karty razítko. Jakmile budete mít celou Sběratelskou kartičku kompletně doplněnou, budete si moci s doplatkem 69 Kč vybrat některou z možných plyšových odměn. Vyplněnou Sběratelskou kartičku s razítky uplatníte na pokladně prodejen Barvy a laky Drogerie.

Termín akce „Nakupuj a získej plyšáka“

Razítka do Sběratelské kartičky lze sbírat v prodejnách Barvy a laky Drogerie od úterý 9. října do pátku 16. listopadu. Sběratelskou kartičku lze uplatnit do 30. listopadu 2018. Akce platí do vydání zásob, ale pospěšte si, protože připraveny jsou dárky pouze pro 3333 nejrychlejších zákazníků.

Rada

Z důvodu možnosti kontroly je dobré si ponechat originální účetní doklady.

(Foto: Barvy a laky Hostivař, a.s.)
Reklama
     
Reklama
Reklama