Bio řady řetězců 4: Bio výrobky v Lidlu

Bio řady řetězců 4: Bio výrobky v Lidlu

Už to jsou čtyři týdny, kdy jsme vám přinesli první díl seriálu Bio řady řetězců. Tento týden jsme se zaměřili na Bio výrobky, které lze sehnat v Lidlu.

Jak to všechno začalo

Společnost Lidl zahájila svoje působení v České republice roku 2003 otevřením prvních 50 prodejen. S postupem času se otevíraly nové pobočky až do současného počtu 237 prodejen, ve kterých naleznete zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě za nejlepší ceny. Více než 80 % veškerého sortimentu je založeno na privátních značkách, u kterých si Lidl sám určité kvalitu, vzhled i obal produktů.

Speciální sortiment Lidlu

V prodejnách Lidl naleznete širokou škálu nabízeného zboží. Velmi oblíbené jsou časově omezené tematicky zaměřené nabídky nejen potravin z celého světa, ale i spotřebního zboží. Lidl ale samozřejmě myslí i na naše zdraví a přírodu. Proto v sortimentu naleznete dřevěné hračky s dlouhou životností podněcující jemnou motoriku, logické myšlení a fantasii dětí. Lidl nezapomněl ani na zákazníky dodržující bezlepkovou dietu. Dáte si Pizzu Salami bez lepku, Cookies bez lepku či Rybí prsty bez lepku? Chybět samozřejmě nesmí ani BIO.

Bio produkty

Věděli jste, že BIO je lepší? Společnost Lidl je o tom přesvědčena, a proto do své nabídky zařadila i Bio výrobky. Pokud vám záleží na tom, co přijímáte do svého těla, určitě oceníte koutek s BIO ovocem a zeleninou, v němž naleznete například Bio banány, Bio citrony, Bio mrkev, Bio salátové okurky či Bio cherry keříková rajčata.  V chladících boxem na vás čekají mléčné BIO výrobky, jako je Bio čerstvé mléko, Bio máslo či Bio tvaroh. Do svého nákupního košíku můžete vložit i Bio olivový olej, Bio müsli, Bio pšeničnou mouku, Bio 100 % pomerančovou šťávu, Bio těstoviny, Bio rajčatovou omáčku na těstoviny, Bio veganskou pomazánku a mnoho dalšího. Už víte, jaký BIO pokrm si dopřejete dnes k večeři nebo obědu?
Reklama
     
Reklama
Reklama