Bio řady řetězců 5: Tesco Organic

Bio řady řetězců 5: Tesco Organic

Jíst zdravě bychom měli nejen na jaře a v létě, ale po celý rok. Pokud si myslíte, že zdravé a čerstvé potraviny se na podzim a v zimě špatně shánějí, přinášíme vám užitečné informace o BIO výrobcích, které seženete v hypermarketech a supermarketech Tesco. Pátý díl seriálu Bio řady řetězců jsme totiž věnovali řadě Tesco Organic.

 

Tesco Organic

Zákazníci upřednostňující ve svém jídelníčku BIO výrobky měli možnost prožít s řetězcem Tesco již mnoho spokojených let, protože řada Tesco Organic byla uvedena na trh již v roce 2007. Konzumenti bezesporu ocení, že výrobky této řady nejen splňují přísné požadavky zařazení do skupiny BIO, ale pyšní se přirozenou chutí, mají více živin, nezatěžují lidský organizmus cizorodými látkami, neobsahují geneticky modifikované organismy a samozřejmě neobsahují přidané chemické látky pro vylepšení chutí a vůní.

Výrobky Tesco Organic

V současnosti mohou spotřebitelé vybírat z široké škály čerstvých a trvanlivých potravin. Řada Tesco Organic čítá více než 100 výrobků (například Tesco Organic Bio hovězí přední, Tesco Organic vejce, Tesco Organic Bio rozinky, Tesco Organic Bio pohanka nepražená loupaná, Tesco Organic Bio mrkvová šťáva, Tesco Bio majonéza a mnoho dalších).

Oddělení, ve kterých výrobky Tesco Light Organic naleznete

Vydáte-li se na nákup výrobků Tesco Organic poprvé, zajisté oceníte informace, ve kterých odděleních se čerstvé a trvanlivé potraviny nacházejí:

 

  • Mléčné výrobky (mléko, camembert, sýr, tvaroh, smetana, jogurt a další)
  • Lahůdky (tofu)
  • Pečivo (chlebík, pletýnka, žemle a další)
  • Ovoce a zelenina (čerstvé ovoce a zelenina, sušené ovoce a další)
  • Maso a uzeniny (šunka, klobásky, čerstvé hovězí maso, salám a další)
  • Suché potraviny (fazole, rýže, cukr, puding, müsli, čočka, pufované chlebíčky a další)
  • Alkohol a nealkoholické nápoje (víno, kombucha, džus a další)
  • Směsi na pečení (palačinky, kmínový chléb a další)

(Foto: Tesco)




Reklama
     
Reklama
Reklama