Prací prostředky se slevou až -67% Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 44%

Čas na kávu? Perla uspokojí i ty nejnáročnější

Pití kávy lze považovat za rituál moderní doby, který je součástí dne mnohých z nás. Šálek ranní kávy bývá často tzv. životabudičem, který nastartuje tělo i mysl. Vůně kávy je ovšem spojena i s okamžiky pohody a uvolnění, kdy se v pohodlí domova uvelebíte ve svém oblíbeném křesle a vychutnáte si každý doušek. Káva zajišťuje i sociální kontakt, a to nejen při posezení v kavárnách s přáteli či během pracovní schůzky, ale nechybí ani na konferenčních stolcích v obývacích pokojích, když na dveře vašeho domu zaklepe návštěva.

Čas na kávu? Perla uspokojí i ty nejnáročnější

Káva Perla

S kávou je to podobné jako s víny, také potřebuje péči, lásku, trpělivost a zkušenosti. To ví i Perla, káva jedinečných chutí opírající se nejen o zkušenosti, ale i kvalitu. Zrna, pěstovaná s respektem k přírodě ve všech koutech světa, jsou pečlivě vybraná a pražená v mistrovských pražírnách s historií sahající až do roku 1895. Vynikající kávy Perla jsou k dostání v prodejnách Albert v mnoha variantách.

Výběr kávy

Mnohdy opravdovým oříškem bývá právě výběr kávy. Základem je kávové zrno, a to je dostupné ve dvou odrůdách. Jedním z nich je arabica, která má výrazné aroma, lahodnou a jemně nahořklou chuť a obsahuje méně kofeinu. Pro robustu je typická intenzivní kávová chuť, zemitost i hořkost a obsahuje téměř dvakrát tolik kofeinu než arabica. Druhou základní volbou bývá zrnková nebo mletá varianta kávy.

Káva Perla nabízí nejen zrnkovou a mletou kávu, ale i stále populárnější kapsle a širokou paletu směsí, intenzity chutí a vůní. S tím správným výběrem vám pomůže terč chutí Perla, na kterém je přehledně znázorněna intenzita v různobarevných polích (silná, intenzivní, vyvážená, jemná). Každý obal je označen číslem intenzity i krátkým popisem. S touto nápovědou a pomocnou rukou nemůžete při výběru udělat chybu.

Chutě a vůně

S kávou Perla do vašich domovů i kanceláří mohou zavanout chutě a vůně Kolumbie, Keni, Brazílii i Itálie. Můžete tak prakticky procestovat celý svět.

Opravdu intenzivní a silnou chuť pražené kávy, kterou ocení především milovníci espressa, nabízí PERLA INTENZA No 9. Směs kávy 80 % arabica a 20 % robusta okouzlí plnou a kulatou chutí připomínající hořkou čokoládu a upečených chléb. Intenzivní chutí se vyznačují PERLA ITALIEN ROAST NAPOLI No 8 a PERLA ORIGINS COLOMBIA No 7. V ITALIEN ROAST se odráží italské tradice a charakteristické chuti různých italských regionů. ORIGINS COLOMBIA vás přenese do oblasti obklopující rovník na okraji And a umožní okusit bohatou chuť a aroma tmavě pražených kávových zrn arabica s tóny černého rybízu.

Toužíte-li po vyvážené harmonické a aromatické chuti, jsou skvělou volbou PERLA AROMA No 6 a PERLA BIO AROMA No 5. V případě bio varianty byly kávová zrna vypěstována na plantážích bez jakéhokoliv zásahů chemikálií a jiných nežádoucích látek. Jemnou a sametovou chuť zaručují PERLA ORIGINS KENYA No 4 a PERLA ORIGINS BRAZIL No 4. ORIGINS KENYA bezesporu zaujme vůní s tóny borůvek a citrusů. ORIGINS BRAZIL naopak nabídne jemnou a lahodnou chuť s tóny ořechů a chleba s charakteristickým slunečným charakterem.

Kapsle: Moderní a rychlá příprava kávy v uspěchané době

Káva Perla nezapomíná ani na vyznavače rychlé a snadné přípravy, kteří dbají na kvalitu. Stále populárnější kapsle jsou určeny pro kávovary Nespresso a Dolce Gusto.

V prodejnách Albert je káva Perla k dostání v opravdu mnoha variantách, vůních a intenzitách chutí. Ať již spěcháte a potřebujete, aby byl váš nápoj připraven během okamžiku nebo máte rádi, když přípravu šálku kávy obestírá malý rituál začínající čerstvým namletím kávových zrn, „Perla, káva jedinečných chutí“ vždy uspokojí požadavky vaše i vašich blízkých.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.