Dm drogerie spustila e-shop

Dm drogerie spustila e-shop

Znáte to, napíšete si seznam co máte koupit, obléknete se a vyrazíte do oblíbeného obchodu na nákupy. Poté, co strávíte desítky minut mezi regály a najdete všechno požadované zboží se vydáte k pokladně, kde celý svůj nákup vyložíte na běžící pás, zaplatíte ho, uskladníte do tašek a vydáte se na namáhavou cestu domů. V dnešní moderní době si můžete nákupy nejen ulehčit, ale i ušetřit spoustu času, protože i dm drogerie markt má již svůj e-shop.

 

 

 

E-shop dm drogerie

On-line virtuální prodejna dm je všem svým zákazníkům otevřena 24 hodin denně 7 dnů v týdnu a nabízí nejen nepřeberné množství zboží pečlivě roztřízeného do přehledných kategorií, ale i možnost surfovat a informovat se o novinkách ze světa zdraví a krásy.

„Online shop vnímáme jako doplnění dosavadního způsobu prodeje. Naši zákazníci si přáli, aby si mohli své oblíbené produkty koupit kdykoliv. I když se bude nadále většina nákupů uskutečňovat v našich kamenných prodejnách, chceme, aby naše nabídka a servis byly přístupné také online,“ prozradil předsedající jednatel dm Česká republika Gerhard Fischer.

Virtuální prodejna dm, kterou naleznete na adrese www.dm.cz nabízí on-line sortiment čítající více než 11 000 výrobků, který je složený nejen z oblíbených položek, které zákazníci naleznou i v kamenných obchodech, ale i z produktů, jež jsou k dostání pouze on-line.

Podmínky doručení

Dm drogerie markt dbá o spojenost svých zákazníků i v on-line prostřední. Váš nákup vám bude doručen na požadovanou adresu v České republice za jednotné poštovné 49 Kč za balík, a to v rozmezí 2-3 pracovních dnů. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, můžete využít služeb zákaznického servisu. Bezplatná linka je vám k dispozici Po-Pá od 8:00 do 21:00.

Chystající se e-shopy

Nejen dm drogerie markt, ale i další oblíbený řetězec se připravuje na on-line prodej. V brzké době by měl být spuštěn i e-shop drogerie Teta.
Reklama
     
Reklama
Reklama