PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Jak sbalit dítě na tábor a nic nezapomenout

Prázdniny jsou obdobím výletů a dobrodružství. Mezi oblíbené letní aktivity kluků a holčiček bezesporu patří pobyt na letním táboře, kde si užijí nejen spoustu legrace pod dozorem vedoucích, ale najdou si i celou řadu kamarádů a kamarádek. S blížícím se datem odjezdu se ovšem všechny maminky a tatínci musí vypořádat s nepříjemnou otázkou: „Jak sbalit dítě na tábor a nic nezapomenout?“

Jak sbalit dítě na tábor a nic nezapomenout

V první řadě je důležité nepanikařit a postupovat systematicky. Každý tábor je jiný a je proto dobré se zeptat organizátora na seznam věcí, které bude vaše dítko potřebovat. Pokud nedostanete konkrétní seznam, tak dobrou radu určitě. Určitě ale neuškodí, když si uděláte váš vlastní seznam. Počet jednotlivých kusů se poté řídí délkou pobytu.

 

Oblečení a boty

Předpověď počasí je dobrá věc, ale nikdy není stoprocentní, proto je užitečné být připraven na sluníčko, déšť i chladnější dny.

  • trička s dlouhým i krátkým rukávem, dlouhé kalhoty, kraťasy, mikina nebo svetr, bundička, pláštěnka, kšiltovka nebo jiná pokrývka hlavy, spodní prádlo, ponožky, teplé ponožky, sandály, tenisky, boty do vody, holínky, plavky a pyžamo

 

Hygienické potřeby a kosmetika

I když se vaše dítko bude nacházet v přírodě, nepromění se v divocha či divošku bez hygienických návyků. Navíc, určitě budete chtít chránit svůj poklad před slunečními paprsky či hmyzem.

  • zubní kartáček, pasta, hřeben, gumičky a sponky do vlasů, šampon, mýdlo, krém na opalování, repelent proti komárům a klíšťatům. Nezapomeňte na ručník

 

Další nezbytnosti

Bude se na táboře spát ve stanech či chatkách? Pokud to tábor vyžaduje, určitě pořiďte dcerce či synkovi kvalitní spacák a karimatku.

Určitě nezapomeňte na případné léky (po domluvě s vedoucím). Během nočních výletů se bude hodit baterka.

Dále je dobré myslet na:

  • kapesníky, plyšového kamaráda, malý batůžek na výlety, sluneční brýle, lahev na vodu …
Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.