PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Kam na dětský den

Na oslavu Mezinárodního dne dětí se každý rok těší nespočet kluků a holek. U nás se tento svátek, který má upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí, oslavuje vždy 1. června. V roce 2019 připadá první červnový den na sobotu, což je ideální pro pořádání nejrůznějších společenských a sportovních akcí. Co ale s dětmi podniknout?

Kam na dětský den

 

Obchodní centra nabízí nejen možnost nákupů, ale i zábavy

Napříč celou Českou republikou naleznete desítky obchodních a nákupních center. Tyto komplexy moc dobře ví, že je navštěvují nejen dospělí návštěvníci, ale i celé rodiny s malými i většími dětmi. Každý rok proto připravují stále oblíbenější a pestřejší oslavy dětského dne. Některá obchodní centra se zaměřují na jedno odpoledne, jiná oslavu rozšiřují na celý víkend. Několik tipů na oslavu Mezinárodního dne dětí v OC naleznete pod záložkou Obchodní centra v sekci Novinky, soutěže, akce.

 

Praha, Brno, Liberec: Tři tipy na to, jak strávit dětský den

  • Kluci a holky bezesporu zbožňují postavičky Spejbla a Hurvínka, tak proč si s nimi neužít spoustu legrace. Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze si připravilo pro malé neposedy zážitkový workshop. Děti budou rozděleny do dvou skupin podle věku, a to od 4 do 6 let a od 6 let a více. Na akci je nutné zakoupit vstupenky.

 

  • Den dětí se slaví i v iQLANDII a iQPARKU v Liberci. Na sobotu 1. června 2019 jsou naplánovány LEGO-robotické hrátky v iQPARKU od 14:00 a 15:00 hodin. V neděli 2. června 2019 budou po celý den v iQLANDII probíhat hry pro malé detektivy.

 

  • Oslava Mezinárodního dne dětí v parku na Slovanském náměstí v Brně je již tradicí. Městská část Brno-Královo Pole a Sbor dobrovolných hasičů zvou kluky a holky v neděli 2. června 2019 na atraktivní program, který nabídne skákací hrady, kvízy, luštění, Bubbleshow, horolezeckou stěnu, jízdy na koních a mnoho dalšího. Vstup na Den dětí s královopolskou radnicí je zdarma.

 

Neomezujte se na nabídku pořadatelů a vyrazte tam, kde to máte rádi

I když vás vaše okolí bombarduje nejrůznějšími nabídkami organizovaných dětských dnů, neznamená to, že si nemůžete naplánovat vlastní program. Mají vaše děti rády pohádky? Udělejte si výlet na některý z překrásných českých zámků či hradů. Milovníci pohybu a vody určitě ocení návštěvu krytého bazénu či aquaparku. Vzhledem k tomu, že současné pracovní tempo je neúprosné, vaše děti bezesporu potěší, pokud si uděláte doma společné odpoledne plné hraní, a to od deskových či počítačových her a stavění báboviček na pískovišti za domem, až po čajový piknik s plyšáky a panenkami.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.