Kaufland Card je plná výhod

Máte rádi, když Vám Vaše věrnost přináší mnoho výhod? Kaufland nabízí svým zákazníkům věrnostní kartu, která Vás potěší možností využít spoustu akčních slev, kupónů,  zúčastnit se soutěží a také akcí u partnerů. Přeměňte své nákupy ve skvělé zážitky!

Kaufland Card je plná výhod

Jak si založit Kaufland Card?

Kaufland Card si jednoduše můžete zdarma aktivovat třemi způsoby:

1) V mobilní aplikaci Kaufland, která je dostupná jak pro Android, tak i pro iOS. Zde získáte digitální kartu.

2) V prodejně u Informací, kde se následně můžete zaregistrovat pomocí tabletu. Zde získáte fyzickou kartu.

3) Vyžádáte si na Informacích plastovou kartu a z pohodlí domova se zaregistrujete na https://muj.kaufland.cz/prihlaseni.html

Fyzickou nebo digitální Kaufland Card?

Nevíte, zda si máte pořídit fyzickou nebo digitální kartu? Karty můžete mít obě, jak fyzickou v peněžence, tak i digitální v mobilu. Lze propojit pět účtů v rámci jedné digitální karty.

Co všechno získáte s Kaufland Card?

Speciální slevy – členové programu mohou využít speciální akce a své oblíbené produkty nakupovat za výhodnější ceny.

Slevové kupony a kupony na míru – držitelé digitální karty v aplikaci najdou slevové kupóny připravené přímo pro ně.

Soutěže – nakupováním s Kaufland Card se můžete zúčastnit skvělých soutěží a vyhrát ještě lepší ceny.

Sbírání bodů - pokud máte digitální kartu, za každých 100 kč hodnoty nákupu získáte 1 bod. Následně je můžete přeměnit za kupóny v aplikaci.

K-scan rychlé nakupování – nákup si můžete na vybraných prodejnách skenovat svým telefonem, poté načíst kód u samoobslužné pokladny, zaplatit a hotovo! Rychle a pohodlně, bez vykládání celého nákupu na pás.

Výhody u Kaufland partnerů – zajímavých výhod můžete využít a ušetřit další peníze i u partnerů jako jsou OMV, Vodafone, Flixbus a mnoho dalších.

Založte si svoji Kaufland Card a nakupujte s radostí!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.