Kaufland: Věrnostní program Ravensburger a Bugatti

Kaufland: Věrnostní program Ravensburger a Bugatti

Že se věrnost vyplácí, už víte. Znovu se o tom přesvědčit můžete právě teď v prodejnách Kaufland, kde byly ve čtvrtek 23. listopadu 2017 spuštěny hned dva lákavé Věrnostní programy, a to Ravensburger a Bugatti.

Věrnostní program Ravensburger nadchne především všechny děti. Potěšeni ovšem budou i dospělí s hravou duší. Nejen Vánoce, ale i začátek nového roku si můžete zpestřit deskovými hrami a oblíbeným 3D puzzlem Ravensburger s věrnostní slevou až 57 %.

Co pro lákavou slevu musíte udělat? Za každých 100 Kč nákupu, který učiníte v Kauflandu do 4. ledna 2018, získáte 1 věrnostní bod do své Věrnostní karty. Za 10 nasbíraných věrnostních bodů si budete moci vybrat vytoužený produkt Ravensburger s danou slevou. Body lze uplatnit až do 17. ledna 2018. V nabídce naleznete celou škálu dětských a rodinných her (La Cucaracha, Já, padouch memory®, Scotland Yard, Labyrinth, Stoopido a Máša a Medvěd: Masha Hop) a stále atraktivnější 3D puzzle (Noční lampička Já, padouch 3, Dětský globus, Kecka emoji, Big Ben + hodiny, Úložný box Animal Trend a Eiffelova věž).

Věrnostní akci Bugatti ocení především všichni dobrodruzi a milovníci kvalitních tašek a peněženek. S produkty značky Bugatti můžete v klidu a pohodlí vycestovat za teplem, strávit víkend na horách, absolvovat pracovní cestu nebo se vydat na nákupy. To vše se slevou až 69 %.

Získat akční slevu je velice snadné. Za každých 100 Kč nákupu v Kauflandu v období od 23. listopadu 2017 do 28. února 2018 získáte 1 věrnostní bod. Po předložení Věrnostní karty s deseti nalepenými věrnostními body máte nárok na vybraný produkt z kolekce Bugatti s atraktivní slevou. Už víte, co si vybere? Dáte přednost novému a praktickému skořepinovému kufru (55 cm, 66 cm, 75 cm), luxusní peněžence, aktovce, dámské kabelce, nákupní tašce, batohu či luxusní tašce na notebook značky Bugatti? Radost můžete udělat nejen svým blízkým, ale i samy sobě.

Věrnostní kartu pro Věrnostní program Ravensburger nebo Bugatti si lze stáhnout na www.kaufland.cz nebo ji získat v prodejnách Kaufland na pokladně, informacích a u vystaveného zboží značky Ravensburger a Bugatti.

 

Fotogalerie

Kaufland: Věrnostní program Ravensburger a BugattiKaufland: Věrnostní program Ravensburger a BugattiKaufland: Věrnostní program Ravensburger a BugattiKaufland: Věrnostní program Ravensburger a BugattiKaufland: Věrnostní program Ravensburger a BugattiReklama
     
Reklama
Reklama