Lidl: Stikeez – Ovoce a zelenina

Lidl: Stikeez – Ovoce a zelenina

Obchodní řetězec Lidl opět odměňuje za nákupy. Tentokrát se budeme bavit soubojem ovoce vs. zelenina. „Jsou čerství a veselí a je jich 24.“ Kolik Stikeez již máte ve své sbírce?

Máte rádi sběratelské akce? Obchodní řetězec Lidl si pro všechny své zákazníky připravil akci Stikeez – Ovoce a zelenina. Až do 1. dubna 2018 nebo do vyčerpání zásob budete odměněni Stikee ZDARMA za každých 300 Kč hodnoty nákupu.

A jak již název napovídá, tentokrát se zaměříme na souboj ovoce vs. zelenina. Stikeez na vás čekají v zelených sáčcích. Celá kolekce se skládá z celkem čtyřiadvaceti postaviček. O vaši pozornost usilují Blitz, Uluf, Jim, Lorus, Super-Bell, Olas, Sally, Tommy, Vinz, Smoob, Nom-Nom, Sepp, Ivan, Ieks, Melo, Per, Pom, Yip-Yap, Maggy, Ellie, Evie & Eddie, Mipo, Blues, Emma a P.A. Pod tajemnými, hrůzostrašnými i veselými jmény se skrývají jahoda, ananas, kiwi, meloun, hruška, banán, citron, rajče, lilek, brambora, mrkev, dýně, okurek a mnoho dalšího ovoce a zeleniny.

Vybrané nové kamarády či celou sbírku můžete uložit do sběratelského pytlíku či sběratelského alba. Tento prodejní artikl je k dostání do vyprodání zásob. Samostatný sběratelský pytlík je k dostání za 24, 90 Kč a sběratelské album bez Stikeez vás vyjde na 59, 90 Kč.

Sběratelská akce „Stikeez – Ovoce a zelenina“ se nevztahuje na nákupy na www. lidl-shop.cz.

Aby se vám nakupovalo s chutí, zve Lidl na celou řadu tematických akcí. Letáky Lidl s akční nabídkou lákají nejen na XXL a džínovou módu, ale i na auto doplňky, výborná moravská vína, sušené ovoce a ořechy a autokosmetiku. Samozřejmě nesmíme opomenout ani přípravu na Velikonoce, které letos budou opravdu rozmanité či otevření jarní sezóny. S takto rozsáhlou speciální a výhodnou nabídkou se budou Stikeez sbírat jako po másle. Z nákupu v Lidlu se tak budou radovat nejen dospěláci, ale i kluci a holky.
Reklama
     
Reklama
Reklama