Lyzařské oblečení - kde nakoupit nejlépe?

K zimě patří teploty pod bodem mrazu, sněhová peřina a sjíždění modré, červené či černé sjezdovky na lyžích. I když letošní zima zatím sněhových vloček moc nenabídla, horská střediska se snaží co mohou, zasněžují a doufají alespoň v mínusové teploty. K tomu, abyste se mohli do lyžování pustit, potřebujete správnou výbavu a oblečení. Kde ji ale co nejvýhodněji pořídit?

Lyzařské oblečení - kde nakoupit nejlépe?

Zimní sezóna je sice v plném proudu, ale na nákup lyžařského oblečení a vybavení je právě teď ideální doba. Na své si samozřejmě přijdou nejen lyžaři, ale i snowboardisté, běžkaři a milovníci dalších zimních sportů. A to hned z několika důvodů.

Zimní výprodeje v obchodech a obchodních centrech

Pokud si neradi děláte domácí úkoly a vyrážíte na nákupy bez přípravy, zimní výprodeje napříč prodejnami a obchodními centry jsou sázkou na jistotu. Kamkoliv vás vaše kroky zavedou, naleznete zde cedulky „sleva“ či „sale“, které z původních cen odříznou pořádný kus. Budete-li váhat, která bunda, kombinéza či rukavice jsou pro vás nejlepší, školený personál vám mile rád poradí a usnadní tak výběr.

Zimní výprodeje a e-shopy

Hromadné slevy se samozřejmě netýkají pouze kamenných prodeje, ale i e-shopů. Výhodou on-line obchodů je bezesporu široký výběr zboží a možnost nákupu z pohodlí vašeho domova. V rámci zimních výprodejů e-shopy často nenabízejí pouze slevy, ale i poštovné zdarma ve vybrané dny.

Letáky

Nedokážete si představit nákupy bez řádné přípravy a neradi nakupujete bez širšího rozhledu? V tomto případě určitě oceníte pomoc v podobě akčních letáků. Obchody, obchodní řetězce i známé značky prezentují svoje novinky a výhodné nabídky v papírové nebo on-line podobně. Stačí pouze navštívit vaši poštovní schránku nebo několikrát kliknout na internetu a již můžete listovat letáky Sportisimo, Hervis a mnohých dalších.

Z druhé ruky – bazárky

Tento druh nákupu si oblíbili především rodiče. Bazárky s dětským zbožím rostou jako houby po dešti a organizují je obchodní centra, rodičovská sdružení, obce i pouzí nadšenci. Hlavní myšlenou tohoto druhu prodeje je fakt, že kluci a holky rostou jako z vody a oblečení (nejen) na lyžování a dovádění ve sněhu nestihnou téměř obnosit, tak proč ho neposlat dál. Maminky i tatínci se takovýchto bazárků mohou zúčastnit nejen jako nakupující, ale i prodejci.   

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.