Nákupy Ona Dnes s Adélou Gondíkovou

Nákupy Ona Dnes s Adélou Gondíkovou

Jarní Nákupy Ona Dnes jsou už téměř tady. Tentokrát budeme moci nakupovat vybaveni slevovými kupóny od pondělí 13. do neděle 19. května 2019, a to jak v kamenných obchodech, tak na internetu.

Jak se zapojit do Nákupů Ona Dnes?

Slevové kupóny můžete získat hned několika způsoby:

  • Slevovou knížku naleznete v pondělí 13. května a ve čtvrtek 16. května 2019 jako přílohu magazínů deníku MF DNES
  • Slevové kupóny lze mít vždy po ruce prostřednictvím chytrého telefonu. Stačí, když si zdarma stáhnete aplikaci Portmonka. Nabídka se začne zobrazovat 14. května 2019.

Příprava na nakupování

Již dnes se lze na slevový maraton připravit, a to na oficiálních stránkách akce idnes.cz/onadnes/nakupy. Zde si můžete slevy vyfiltrovat dle přehledných sekcí kliknutím na rubriky Móda a zdraví, Krása a zdraví, Dům a zahrada, Zboží či Služby. Vše je uspořádáno dle abecedy, abyste snáze a rychleji našli váš oblíbený obchod nebo značku. Dokonce můžete vybrat kraj nebo se v nabídkách zorientovat pomocí Mapy slev. Připojen je i seznam zapojených e-shopů.

Kdy Nákupy Ona Dnes proběhnou?

Jarní Nákupy Ona Dnes si budeme moci vychutnat od 13. do 19. května 2019.

Jak to všechno začalo

První Nákupy Ona Dnes jsme mohli absolvovat na jaře roku 2010. Čtenářky Ona Dnes byly natolik nadšené, že se nákupy se slevovými kupóny z Ona Dnes uskutečnily znovu, a to hned na podzim. Od této chvíle se Nákupy Ona Dnes konají pravidelně, vždy na jaře a na podzim.

Tváře Nákupů Ona Dnes

Podzim roku 2015 přinesl Nákupům Ona Dnes další významný milník, a to propagaci známou osobností. První tváří nákupů se stala topmodelka Tereza Maxová. Do akce se zapojily i moderátorka Emma Smetana, herečky Tereza Kostková, Markéta Plánková a Jana Stryková, moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková či zpěvačka Marta Jandová. Jarní Nákupy Ona Dnes 2019 propaguje herečka a moderátorka Adéla Gondíková.
Reklama
     
Reklama
Reklama