Nákupy ONA DNES

Nákupy ONA DNES

Květen znamená dvě věci. Za prvé se jedná o lásky čas, za druhé začínají Nákupy ONA Dnes! Desítky báječných slev z různých oblastí. Takže buď můžete udělat radost svým drahým polovičkám anebo sami sobě. Nakupujte, využívejte slevy a rozdávejte radost!

Největší nákupní týden v České republice

Nákupy ONA DNES představují největší nákupní týden v České republice. Jedná se o nákupy se slevou až 50 %! A to ve více než 2500 obchodech a ve více jak 80 e-shopech. Slevy jsou rozděleny do několika oblastí – móda a doplňky, krása a zdraví, dům a zahrada, zboží a služby.

Je libo něco pěkného na sebe? Nakupovat můžete v obchodech Marks&Spencer, Answear, Tchibo, NewYorker, C&A, Lindex, Baťa a spoustě dalších. Pokud jste spíše na sportovní oblečení vybírat můžete například z obchodů Adidas, A3Sport, Nordblanc nebo také Sam73.

Vaše skříň i botník už jsou plné a vy byste raději něco na krásu či zdraví? Nabízí se obchody Alessandro, Manufaktura, Parfumérie Douglas, Notino nebo sleva na Keto Diet.

Pokud se chystáte zkrášlovat si bydlení, ale pořád váháte kdy, tento týden je ta správná doba. S Nákupy ONA DNES totiž můžete ušetřit i v obchodech Koberce Breno, Möbelix, Sconto nábytek, Euronics nebo 4Home. Tohle je jen krátký výčet, věřte, že je tam toho ještě mnohem víc.

Nakupovat se slevou můžete po celé České republice

Bojíte se, že nejste z Prahy, takže se Vás Nákupy ONA DNES netýkají? Vůbec ne, nakupovat se slevou můžete v celé České republice. Na webových stránkách si jednoduše zadáte kraj, odkud pocházíte a můžete vybírat z aktuálních slev.

Nechce se vám nikam jezdit? Využívat lze také slevy na e-shopech, kterých je, jak už bylo zmíněno, zapojených více než 80. 

Aplikace Portmonka – všechny slevy vždy po ruce

Zbývá jediná otázka. Jak se dostat ke slevovým kuponům? Možností je několik. Slevové knížky lze najít v pondělím a čtvrtečním vydání MF DNES jako přílohu.

Prošvihli jste pondělí vydání? Nevadí! Stáhněte si aplikaci Portmonka. Tam totiž budete mít všechny slevy vždy po ruce. Navíc si do této aplikace můžete nahrát i klubové kartičky různých řetězců, takže je nebudete muset nosit všude s sebou, a ušetří se vám tak místo v peněžence.

 

      Stáhnou aplikaci Portmonka
      na GOOGLE PLAY

     Stáhnout aplikaci Portmonka
     v APP STORE

Nákupní týden končí v neděli 20. května, takže pokud jste ještě nezačali nakupovat, je nejvyšší čas. Nakupujte, využívejte slevy a rozdávejte radost, která k měsíci květnu jednoznačně patří! 

Fotogalerie

Nákupy ONA DNESNákupy ONA DNESReklama
     
Reklama
Reklama