PALLADIUM: Den matek

PALLADIUM: Den matek

Druhá květnová neděle je dnem, kdy se v České republice a moha dalších zemích vzdává hold matkám a mateřství. U nás se Den matek slaví dle amerického vzoru, a to od roku 1923, kdy byla jeho propagátorkou Alice Masaryková. V roce 2018 připadá tento významný den na 13. května a přináší s sebou celou řadu speciálních akcí, slev a nabídek napříč obchody a obchodními centry. Výjimkou není ani OC Palladium, které si pro všechny maminky přichystalo speciální odpolední program a dárečky.

Dárky – květiny a kosmetika

Obchodní centrum Palladium bude v neděli 13. května 2018 štědré. Prvních 300 maminek, které se v době od 14:00 do 18:00 hodin prokáží účtenkou s datem 8. - 13. května 2018 v minimální hodnotě 500 Kč, si odnese květinu a kosmetický dárek od gentlemana v košili a motýlku. Charismatičtí a usměvavý společníci budou k vidění na patře 0 vedle Infokiosku a vybírat budete moci hned z několika možností. Spolu s krásnou gerberou a vzorkem krému na obličej a séra značky Kiehl´s Since 1851 si budete moci domů odnést přírodní mýdlo od Manufaktury, krém na ruce od Yves Rocher nebo sprchový gel od Dermacolu.

Křest knihy – Šípkové Růženky naruby

Při příležitosti Dne matek proběhne na patře -2 naproti supermarketu Albert křest knihy Šípkové Růženky naruby od autorky Diany Kutilové. Dětská beletrie o dětech s diabetem 1. typu je plná krásných ilustrací od Terezy Kutilové a je určena především všem malým bojovníkům se životem. Slavnostní akt se uskuteční od 15:00 do 17:00 hodin a bude obohacen i pěveckým a tanečním programem.

Slevy a speciální nabídky více než čtyřiceti obchodech

Obchody s módou, obuví nebo doplňky nabídnou slevy v rozmezí 15–30 %. Ušetříte, navštívíte-li například prodejny Lindex, PERY, Tamaris Store, či DIAM´ORO JEWELLERY. Speciální slevy, akce a dárky k nákupům slibují i vybrané kosmetické obchody, jako jsou například Yves Rocher, THE BODY SHOP, Dermacol a další. Využít můžete i hýčkání v podobě kosmetického líčení nebo poradenství zdarma na prodejnách SEPHORA, NEVO, Clinique nebo Kiehl´s Since 1851.

Tip na dárek

Pokud sháníte ideální dárek, ale nevíte, co by vaši maminkou udělalo šťastnou, sáhněte po dárkové poukázce na nákupy do OC Palladium. Zakoupit lze dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč na tamním Infokiosku.

 
Reklama
     
Reklama
Reklama