PENNY: Mazlíčci

PENNY: Mazlíčci

Odneste si z prodejen Penny Market šest roztomilých kamarádů! Za své nákupy nyní získáte body, které můžete s malým doplatkem vyměnit za heboučká plyšová zvířátka. Vyberete si sladkou kočičku nebo přátelského hafíka?

Věrnost se vyplácí. Nevěříte? Za své pravidelné nakupování v prodejnách Penny Market budete odměněni, a to prostřednictvím právě běžící marketingové akce „Pets“.

Co můžete získat?

Prodejny Penny Market tentokrát cílí na všechny milovníky čtyřnohých přátel, protože ve hře je šest kouzelných plyšových zvířátek, které potěší nejen kluky a holky, ale i celou rodinu. Odnést si domů budete moci:

  • Hektor – sibiřský husky, tahoun party
  • Kvído – mops, má štěk v reklamě
  • Štanglík – jezevčík, rád do všeho strká čumák
  • Žolík – maltézský psík, rád vyvádí psí kusy
  • Vilma – kočka domácí, občas něco vymňoukne
  • Sněhulka – kočka domácí, vždycky slízne smetanu

Jak hračku získáte?

Abyste si některého z plyšových mazlíčků nebo rovnou celou partu mohli odnést domů, musíte nasbírat příslušný počet bodů do sběratelské kartičky. Za 10 bodů bude zvířátko vaše s doplatkem 149, 90 Kč. Nasbíráte-li bodů 34, stačí doplatit pouhých 29, 90 Kč. Plná cena plyšového mazlíčka činí 399 Kč.

Jak se sbírají body?

Za každých 200 Kč nákupu v prodejnách Penny Market budete odměněni 1 bodem. To ale není jediný způsob sbírání. Abyste si svoji cestu za odměnou urychlili, stačí sledovat aktuální nabídku Penny Market, protože u vybraných produktů máte možnost získat bonusové body navíc. Aktuální letáky Penny Market naleznete i na AkcniCeny.cz.

Jak dlouho marketingová akce „Pets" trvá?

Body za nákupy lze získávat až do 17. dubna 2019. Vyplněné kartičky můžete uplatnit do 24. dubna 2019. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Doprovodná akce

Se zvířecími mazlíčky z Penny Market si můžete hrát, a to prostřednictvím tematických omalovánek, které jsou ke stažení na webu Penny Market.
Reklama
     
Reklama
Reklama