PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Tesco rozšiřuje sortiment bio produktů pod vlastní značkou

Oběd, večeře, svačina či snídaně nejen utišují naše kručící žaludky, ale dodávají nám i sílu, energii, vitamíny a živiny, které naše tělo vyžaduje každý den. Není proto divu, že stále více zákazníků se zaměřuje na nákup zdravých potravin v bio kvalitě. Na tuto poptávku zareagovalo i Tesco, které rozšiřuje nabídku své značky Tesco Organic o další bio produkty.

Tesco rozšiřuje sortiment bio produktů pod vlastní značkou

 

Tesco Organic

Řada Tesco Organic je určena všem zákazníkům, kteří dbají na to, jak se stravují a dávají přednost kvalitním BIO výrobkům. Od zavedení na trh v roce 2007 se výrobky s označením Tesco Organic těší stále větší oblibě. Andrea Votýpková, manažerka Tesco pro vývoj nových produktů zdravé výživy uvedla, že za uplynulé letní období letošního roku vzrostl prodej bio potravin a výrobků vlastní značky Tesco Organic v průměru o třetinu. Není proto divu, že Tesco vyslyšelo stále rostoucí poptávku a rozšířilo sortiment bio produktů pod vlastní značkou.

Obohacení Tesco Organic

Věděli jste, že měsíc září je měsícem bio potravin? Při této příležitosti Tesco rozšířilo nabídku bio potravin pod označením Tesco Organic, a to o chia semínka, quinoa, goji, lněná semínka, kokosovou mouku a kokosový cukr. Při svém nákupu proto můžete vybírat z široké nabídky mléčných výrobků, lahůdek, pečiva, masa a uzenin, suchých potravin (fazole, rýže, cukr, cukr, puding, müsli, čočka, pufované chlebíčky atd.) alkoholických i nealkoholických nápojů, směsí na pečení a z Tesco Bio ovoce a zeleniny.

Česká kvalita a příznivá cena

Dáváte-li přednost tuzemským výrobkům, bezesporu oceníte fakt, že více než třetina produktů značky Tesco Organic pochází od českých dodavatelů a pěstitelů. „V Tescu nabízíme opravdu širokou škálu potravin i nápojů v bio kvalitě. Ačkoli by některé zákazníky mohla odrazovat od jejich nákupu vyšší cena, v Tescu se jí nemusí obávat. Nabízíme produkty v bio kvalitě za výhodné ceny,“ ubezpečuje Andrea Votypková.

(Foto: Tesco)
Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.