Tipy na Valentýna na poslední chvíli

Tipy na Valentýna na poslední chvíli

Svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Máte pro svoji drahou polovičku již koupený dárek? Pokud si marně lámete hlavu nad tím, čím uděláte svému miláčkovi tu největší radost, nechte se od nás inspirovat tipy na Valentýna na poslední chvíli.

 

Valentýn

V polovině února se každoročně slaví svátek všech zamilovaných. Den svatého Valentýna je romantickým svátkem, kdy si 14. února partneři navzájem vyznávají lásku a nadělují romantické dárky.

 

Valentýnský dárek pro ni

Vybrat ženě vhodný dárek není nic jednoduchého a skoro každý muž se při jeho pořizování nejednou zapotil. Pokud svou milovanou dobře znáte, víte, co má ráda a jaké jsou její koníčky, stačí zastavit se do nejbližšího obchodu nebo obchodního centra a máte vyhráno. Pokud si ale na podobný nákup netroufáte, sáhněte po osvědčené klasice. Čokolády a čokoládové bonbony potěší každé něžné srdce (například Kaufland nabízí širokou škálu valentýnských sladkostí v akci). Chybu neuděláte ani krásně zabaleným flakonkem s její oblíbenou vůní či něžným šperkem. Pokud ji chcete opravdu překvapit a udělat radost, zarezervujte stůl v romantické restauraci. Nejenže spolu strávíte několik nezapomenutelných chvil, ale vaše žena či partnerka bude nadšena z toho, že nemusí vařit. Kytice růží či něžných tulipánů bude jen třešinkou na dortu.

Valentýnský dárek pro něho

Lásku na svatého Valentýna vyznává nejen muž ženě, ale i žena muži. Každá správná hospodyňka, která je královnou ve své kuchyni ví, že láska prochází žaludkem. Připravíte-li doma romantickou večeři skládající se z jeho oblíbených jídel či výtečných delikates s afrodiziakálními účinky, určitě neuděláte chybu (velký výběr surovin pro vaši večeři naleznete v akčních letácích Tesco). Nejen ženy, ale i muži se rádi zahalí do příjemné vůně. Parfém či toaletní voda je ideálním dárkem pro oba. Jste-li odvážnější, můžete si společně strávený večer okořenit koupí svůdného erotického prádla. Nový kousek v šatníku budete mít sice vy, ale největší radost z něho bude mít právě on.

Valentýnský dárek pro oba

Vzhledem k hektické moderní době, kdy většinu času trávíme v práci a volných chvilek máme poskrovnu, můžete se společně domluvit a naplánovat si romantický valentýnský výlet. Sice se ochudíte o prvek překvapení, ale několik společně strávených dnů tento fakt zajisté vynahradí. Vydat se můžete do horské chaty či lázní s wellness programem. Pokud toužíte po sluníčku, naplánujte si společně strávené chvíle na pláži.
Reklama
     
Reklama
Reklama