Vaření s Kauflandem a internetovou televizí STREAM.CZ

Vaření s Kauflandem a internetovou televizí STREAM.CZ

Výtečné obědy či večeře nemusí být pouhým dílem zkušených profesionálů. Kaufland odstartoval pořad o vaření na STREAM.CZ a my se tak můžeme vydat na cestu za perfektními, a hlavně chutnými domácími pokrmy.

Návod je jednoduchý. Od září se můžeme vzdělávat prostřednictvím pětadvacetidílného pořadu S kuchařem u plotny, jehož prostřednictvím nám šéfkuchař Pražského kulinářského institutu Zdeněk Marcín představí rychlé a poctivé recepty jednoduché na přípravu. Navíc, všechny potřebné ingredience nemusíme složitě shánět, protože je nalezneme v prodejnách Kaufland. Aby bylo naše nakupování a vaření ještě jednodušší, nabízí Kaufland geniální vychytávku. „Naše internetové stránky navíc pod jednotlivými recepty nabízí možnost přidat nákupní lístek, který vám automaticky uloží potřebné ingredience do přehledného seznamu, podle kterého pak v Kauflandu rychleji nakoupíte,“ prozrazuje tisková mluvčí společnosti Kaufland, Renata Maierl

Pokud vám bude Zdeněk Macín povědomí, budete mít pravdu. Znát ho můžeme z pořadu Kuchař ví, na který šéfkuchař ve spolupráci s Kauflandem navazuje. „Mou snahou je přilákat k plotně co nejvíce lidí. V dnešní uspěchané době roste obliba donášky rychlých a hotových jídel a kultura domácí kuchyně se trochu vytrácí. Rád bych ukázal, že uvařit něco opravdu dobrého se dá i jednoduše a v krátkém čase,“ vysvětluje svoji motivaci Zdeněk Marcín.

On-line nalezneme již devět dílů pořadu. Pravidelní diváci si mohli vyzkoušet uvařit Těstoviny s tomatovou omáčkou, Dýňovou polévku, Vepřovou plec na česneku, Vepřový kotlet s jablky a bramborovou kaší, Falafel na pita chlebu s dresinkem, Kuřecí stehno na světlém pivě, Vepřovou krkovičku s kapustou, Jablečný crumble v misce a Vepřovou panenku ve slanině s ragů z hlívy ústřičné. Poslední jmenovaný pokrm zažil svoji internetovou premiéru 2. listopadu. Již dnes se ale můžeme těšit, co dobrého přinese blížící se čtvrtek a s ním premiérový díl S kuchařem u plotny.

Fotogalerie

Vaření s Kauflandem a internetovou televizí STREAM.CZReklama
     
Reklama
Reklama