Slané i sladké hvězdy pečeme bez lepku. Jsme Vitacelia.sk | Žádná minimální objednávka a dovoz i do ČR Vitacelia.sk | E-shop s bezlepkovým pečivem

Velikonoční soutěž v Albertu pokračuje!

Velikonoční svátky jsou sice za námi, ale Velikonoční soutěž v Albertu stále pokračuje. Šanci vyhrát super výhry máte do 25.4. 2021 (23:59:59 hod.).  Tak neváhejte a zapojte se do této jedinečné soutěže. Ve hře je 66 výher, kde jedna z nich může být právě ta Vaše! Hrajte a vyhrajte!

Velikonoční soutěž v Albertu pokračuje!

Co všechno můžete vyhrát ve Velikonoční soutěži?

Albert pro Vás připravil následující výhry:

1) 1 x UniversalImpact 18 akumulátorový šroubovák

2) 1 x UniversalImpact 700 + 39 ks Vrtačka + příslušenství

3) 2 x IXO V + Bitset Akumulátorový šroubovák

4) 5 x 46+173dílná sada příslušenství

5) 5 x  Dětský BOSCH kufřík s nářadím a akušroubovákem

6) 5 x Dětský BOSCH box nářadí s Ixošroubovákem

7) 15 x Velikonoční kuřátko

8) 15 x Velikonoční beránek

9) 17 x Dárková karta Albert s kreditem 300 Kč, platnost do 30. 10. 2021

 

Jak se zapojit do soutěže?

Zapojit se můžete rychle a jednoduše! Pokud jste starší 16 let a máte adresu pro doručováni na území České republiky, tak stačí navštívit webovou stránku https://www.albert.cz/velikonoce a označit tři vejcouny.

Hru zahájíte kliknutím na tlačítko „CHCI HRÁT“ a můžete začít vyhrávat.Zobrazí se Vám šest vajíček, ze kterých označíte tři vajíčka a to je všechno! Jednoduché, že?

Pravidla soutěže

  • Každý den jsou výhry předem náhodně rozmístěny v čase a Vašim úkolem je označit třetí vajíčko v okamžiku, který je určen jako čas výhry. Pokud takový soutěžící není, tak vyhrává ten, kdo označil třetí vajíčko po tomto čase nejdříve ze všech soutěžících.
  • Pokud jste se trefili do času výhry, nezapomeňte do zobrazeného formuláře vyplnit svůj platný e-mail a formulář odeslat. Na Vámi zadanou emailovou adresu Vám bude zaslán potvrzující e-mail s oznámením o výhře a výzvou k vyplnění kontaktních údajů za účelem doručení výhry.
  • Do soutěže se můžete zapojit každý den, ale pouze jednou denně.
  • Za celou dobu trvání soutěže, můžete vyhrát jen jednou.


Více informací o Velikonoční soutěži naleznete zde: https://velikonocnihra.albert.cz/download/pravidla-velikonocni-hra-albert.pdf

Tak proč to nezkusit? Třeba se zrovna na Vás štěstí usměje.

 

 

 

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.