Zpátky do školy – poslední nákupy pro školáky

Zpátky do školy – poslední nákupy pro školáky

Dva měsíce volna utekly jako voda a před námi je poslední prázdninový víkend a s ním i možnost nakoupit vše potřebné pro malé i velké školáky. Pokud panikaříte, že nestihnete vše včas pořídit, máme pro vás několik užitečných rad, které bezesporu oceníte.

 

Bez čeho se určitě neobejdete

Sedněte si doma se svým dítkem ke stolu a udělejte si seznam položek, které budete muset pořídit a seřaďte si ho podle důležitosti. Během prvního týdne totiž určitě nebudete potřebovat vše a alespoň část nákupů si budete moci přesunout na později. Stejně se spoustu informací dozvíte až po prvních vyučovacích hodinách v jednotlivých předmětech a vy se tak vyhnete pořizování věcí, které vůbec nevyužijete.

Udělejte domácí inventuru

Opravdu potřebujete kupovat všechno znovu? Prohlédněte doma důkladně všechny skříňky, poličky a knihovny a zjistěte, co z loňského roku upotřebíte i letos. Nové sešity či učebnice jsou samozřejmostí, ale například kalkulačku, penál, kružítko, pravítka, desky na sešity či sáček na papuče lze využívat i několik let. Stačí se o svoje věci jen hezky starat.

Nákupy na internetu

Usednete-li před obrazovku počítače nebo vezmete-li do ruky tablet a prozkoumáte svoje oblíbené e-shopy, ušetříte nejen spoustu času, ale i financí a stresu. Za svoji volbu budete odměněni daleko širší a rozmanitější nabídkou, kterou si kamenné obchody nemohou dovolit.

Obchodní centra a supermarkety

Ne všichni jsou přátelé elektronického nakupování. Aktuálně se nejen jednotliví prodejci, ale i supermarkety a hypermarkety předhánějí, kdo předloží lepší nabídku. Obrníte-li se před mraky dalších nakupujících a navštívíte nejbližší obchodní centrum či zmíněný supermarket, naleznete vše potřebné na jednom místě, pod jednou střechou. Pokud prozkoumáte platné akční letáky, budete mít jasnou představu o tom, co na vás v obchodech čeká.
Reklama
     
Reklama
Reklama