Zajímavosti

Jarní práce na zahradě

Zimní spánek už je za námi. S březnem se probouzí nejen zvířátka a okolní příroda, ale o láskyplnou péči se hlásí i naše zahrady a zahrádky. S čím ale začít? Jak si práci naplánovat, abyste na nic nezapomněli? Udělejte si seznam a postupujte krok za krokem. Vyhnete se tak zmatkům, stresu a jarní práce na zahradě vás bude bavit a nabíjet pozitivní energií.

20.03.2019

Přečíst celý článek

Jednoduché recepty na Velikonoce

K Velikonocům neodmyslitelně patří jarní výzdoba a pestrobarevně zdobené velikonoční kraslice. Pokud se chystáte i obléci zástěru, vybavit se vařečkou a pustit se do přípravy chutných velikonočních pokrmů, přinášíme vám několik tipů na jednoduché recepty na Velikonoce, které zvládne opravdu každý.

13.03.2019

Přečíst celý článek

Jak si vyrobit vlastní velikonoční dekorace

Vánoční baňky, zvonečky, světelné řetězy, jmelí i růžová a červená srdíčka jsou pečlivě uklizena ve skříních a komorách, protože o slovo se začínají hlásit Velikonoce a s nimi i tematická výzdoba. Pokud dáváte přednost originálním a vlastnoručně vyrobeným dekoracím, určitě již přemýšlíte, do čeho se letos pustíte. Abychom vám plánování ulehčili, přinášíme několik tipů na vlastní velikonoční dekorace.

06.03.2019

Přečíst celý článek

Co nesmí chybět v žádné spíži

Základní výbava se týká nejen šatníků, automobilů či školních aktovek, ale i spíží. Každý správný kuchař či kuchařka by měli mít po ruce několik ingrediencí, které jsou základem mnoha pokrmů a v kuchyni se bez nich téměř neobejdete. Poznamenejte si, co nesmí chybět v žádné spíži.

27.02.2019

Přečíst celý článek

Tipy na rychlé recepty z tří ingrediencí

Taky si plánujete každý den téměř na minutu? Pracovní povinnosti, péče o rodinu a domácnost vám zabírají každou volnou chvilku? Pokud se snažíte ušetřit čas kde se dá, vařte co nejjednodušeji. Stačí, když při přípravě chutné večeře či moučníku sáhnete po pouhých třech ingrediencích. Podívejte se s námi na několik tipů na rychlé recepty.

20.02.2019

Přečíst celý článek

Albert: Začněte zdravěji každý den

Supermarkety i hypermarkety Albert hýčkají svoje zákazníky nejen bohatou a kvalitní nabídkou služeb, ale i mnoha zajímavými nabídkami. Aktuálně probíhá akce „Začněte zdravěji každý den“, díky které si užijete potěšení z jídla i pohybu.

13.02.2019

Přečíst celý článek

Originální dárky na Valentýna

Svátek všech zamilovaných se kvapem blíží, proto je nejvyšší čas začít shánět pozornost pro svoji milovanou polovičku. Jaký dárek je pro vašeho miláčku či berušku ten pravý? Sehnat originální dárek na Valentýna ovšem nemusí být nesplnitelnou misí, stačí, když načerpáte inspiraci.

07.02.2019

Přečíst celý článek

Kam na hory?

Zimní sezóna je v plném proudu. Pololetní prázdniny, blížící se jarní prázdniny i volné víkendy doslova vábí k tomu vycestovat na hory. Navíc, když sjezdovky i okolní krajinu zasypávají desítky centimetrů běloučkého sněhu. Chystáte-li se vyrazit na lyže, snowboard či běžky, určitě si položíte otázku: „Kam na hory?“ Připravili jsme pro vás několik lákavých tipů.

30.01.2019

Přečíst celý článek

Jak odstranit odolné skvrny

I když dnes prací prášky a pračky s desítkami pracích programů umí doslova zázraky, občas se objeví odolné skvrny, které se nechtějí našeho oblečení pustit. Jak je ale odstranit? Když selže klasika, je dobré vyzkoušet i tak trochu netradiční postupy.

23.01.2019

Přečíst celý článek

Bezpečný byt či dům pro děti

Věděli jste, že většina úrazů malých dětí se stane ve zdánlivém bezpečí domova? Hrany nábytku, strmé schody, otevřená okna či lákavé pestrobarevné čistící prostředky ovšem mohou ublížit všem neposedným klukům a holčičkám. Jak ale vytvořit bezpečný byt či dům pro děti? Přinášíme vám několik rad a tipů.

16.01.2019

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama