Vyhoďte plastové karty z vašich peněženek a raději si stáhněte Portmonku!

Zajímavosti

Barvy a laky Drogerie: NAKUPUJ A ZÍSKEJ PLYŠÁKA

Plyšových hraček nikdy není dost. Jsou to nejen nejlepší kamarádi kluků a holčiček, ale těší i dospěláky s hravou duší či vášnivé sběratele. Budete-li nakupovat v prodejnách Barvy a laky Drogerie a poctivě sbírat razítka do Sběratelské kartičky, získáte možnost si domů odnést s malým doplatkem originální odměnu.

Albert: Získejte stolní hru NAŠE STOLETÍ

Dny se zkracují a večery prodlužují. S podzimem přichází období rodinných večerů, kdy si společně nejen povídáme, ale hrajeme i různé hry. Nehodila by se vám do sbírky nová stolní hra? V prodejnách Albert nyní probíhá nová sběratelská kampaň, díky které můžete sehnat originální hru NAŠE STOLETÍ.

Otevírací doba 28. září 2018

V pátek 28. září 2018 se bude nespočet pracujících radovat, protože na nás čeká volný den a nádherný třídenní prodloužený víkend. Nakoupíte ale ve svých oblíbených obchodech? Přinášíme vám krátký přehledný seznam otevíracích dob v obchodních řetězcích Kaufland, Albert, Penny Market, Tesco, Globus a Lidl.

Reklama

BILLA: „Chluptubeři z iglú“

Máte rádi plyšáky? Obchodní společnost BILLA před pár dny odstartovala novou spotřebitelskou sběratelskou akci s názvem „Chluptubeři z iglú“. Budete-li pečlivě sbírat body za nákupy, odnesete si domů za doplatek Jokyho, Tůču, Frendíka či Sobku Snobku.

Bio řady řetězců 5: Zdravý svět v Globusu

Tento týden se se seriálem Bio řady řetězců podíváme do hypermarketu Globus, kde nalezneme nejen Bio produkty, ale i široký výběr alternativních potravin Zdravý svět. Navíc, díky přehlednému značení se v každém Globusu rychle a snadno zorientujete.

Bio řady řetězců 5: Tesco Organic

Jíst zdravě bychom měli nejen na jaře a v létě, ale po celý rok. Pokud si myslíte, že zdravé a čerstvé potraviny se na podzim a v zimě špatně shánějí, přinášíme vám užitečné informace o BIO výrobcích, které seženete v hypermarketech a supermarketech Tesco. Pátý díl seriálu Bio řady řetězců jsme totiž věnovali řadě Tesco Organic.

Zpátky do školy – poslední nákupy pro školáky

Dva měsíce volna utekly jako voda a před námi je poslední prázdninový víkend a s ním i možnost nakoupit vše potřebné pro malé i velké školáky. Pokud panikaříte, že nestihnete vše včas pořídit, máme pro vás několik užitečných rad, které bezesporu oceníte.

Bio řady řetězců 4: Bio výrobky v Lidlu

Už to jsou čtyři týdny, kdy jsme vám přinesli první díl seriálu Bio řady řetězců. Tento týden jsme se zaměřili na Bio výrobky, které lze sehnat v Lidlu.

Jak ušetřit při nákupu do školy

Nový školní rok se blíží a s ním i finanční strašák všech rodičů. Pokud chcete nakoupit vše potřebné, a přitom nezruinovat svůj rodinný rozpočet, je důležité nepanikařit. Nemusíte utratit desítky tisíc, abyste svého malého školáka či již ostříleného studenta vypravili do školy. Pročtěte si několik našich užitečných rad na téma, jak ušetřit při nákupu do školy.

Bio řady řetězců 3: K-Bio

Tentokrát se v seriálu Bio řady řetězců podíváme do Kauflandu. Pod označením K-Bio naleznete pestrou nabídku bio kvality za super cenu, a to od tvarohů a sýrů až po ovoce a zeleninu.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.