Zajímavosti

Kaufland: Vánoční akce

Když se všichni sejdeme u jednoho stolu, jdou hádky stranou. Vánoce, to jsou dárky, stromeček a hlavně, dobré jídlo.

17.12.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Vánoční magazín

Štědrý den se pomalu, ale nezadržitelně blíží, což znamená jediné - vánoční přípravy vrcholí. Pokud jste již s nápady na co nejlepší výzdobu, hostinu či cukroví u konce a prahnete po inspiraci, určitě si prolistujte nový vánoční magazín Kauflandu.

16.12.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Adventní kalendář

Adventní kalendář neodmyslitelně patří ke každým Vánocům. Odpočítávání, kolik dnů zbývá do Štědrého dne si oblíbily především kluci a holky, kteří s dychtivým očekáváním otvírají políčko s příslušným číslem a hledají chutnou čokoládu.

14.12.2017

Přečíst celý článek

Tipy na vánoční dárky

Nákupní vánoční horečka vrcholí. Máte již nakoupeny ty nejlepší a nejúžasnější dárky pro vaše blízké a rodinu? Pokud ne, protože si marně lámete hlavu s tím, co by babičce, dědečkovi, mamince či kamarádovi udělalo radost, nepanikařte. Zapátrali jsme za vás a přinášíme vám několik užitečných tipů a rad, co by na vašem nákupním vánočním seznamu nemělo chybět.

12.12.2017

Přečíst celý článek

Tipy, jak vánočně vyzdobit byt

Jedno z nejkrásnějších a nejmagičtějších období roku se opět hlásí o slovo. Ano, jsou tu Vánoce. Všude kolem nás zní koledy, voní cukroví, a dokonce se začínají prodávat vánoční stromečky. Téměř každý z nás touží mít kousek této kouzelné atmosféry doma. Pokud se právě chystáte na vánoční výzdobu bytu, přinášíme vám několik tipů a rad pro inspiraci.

05.12.2017

Přečíst celý článek

Recept na chutné a zdravé vločkové cukroví

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a nejen všechny hospodyňky se chystají na pečení cukroví. Bezesporu znáte tu otázku: „Kolik už máš napečeno druhů?“ Pokud chcete vyzkoušet něco jiného a vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, rumové koule či perníčky doplnit o netradiční recept, určitě vyzkoušejte chutné a zdravé vločkové cukroví.

28.11.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Věrnostní program Ravensburger a Bugatti

Že se věrnost vyplácí, už víte. Znovu se o tom přesvědčit můžete právě teď v prodejnách Kaufland, kde byly ve čtvrtek 23. listopadu 2017 spuštěny hned dva lákavé Věrnostní programy, a to Ravensburger a Bugatti.

23.11.2017

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při úklidu

První adventní neděle se kvapem blíží. Chystáte se na velký předvánoční úklid? Pokud se strachuje, že na důkladné vydrhnutí vašeho domova nemáte dostatek financí ani času, přinášíme vám několik tipů a rad, jak ušetřit při úklidu.

21.11.2017

Přečíst celý článek

Recept: Mrkvový koláč

Doba pečení do 60 minut. Náročnost přípravy - nekomplikované.

17.11.2017

Přečíst celý článek

Otevírací doba 17.listopadu + tipy na prodloužený víkend

Blížící se pátek 17. listopadu potěší nejen studenty, ale i pracující, protože máme volno. Nejde se do školy a ani do práce. Na tento den totiž připadá státní svátek Den boje za svobodu a demokracii.

14.11.2017

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama