Zajímavosti

Chutné a levné cuketové bramboráčky

Dlouhé letní večery a posezení s přáteli nás stále nutí přemýšlet nad dobrým pohoštěním. Toužíme si nejen pochutnat na něčem vynikajícím, ale zároveň se nám nechtějí trávit nekonečné hodiny v kuchyni přípravou složitých jídel.

25.07.2017

Přečíst celý článek

Co všechno si vzít pod stan

Máte dost rušných velkoměst, neustále spěchajících lidí, betonu a troubících automobilů? Chystáte se toto léto vydat za dobrodružstvím do přírody? Chystáte se pod stan?

18.07.2017

Přečíst celý článek

Jak vybrat dobrou instantní kávu

Káva je neodmyslitelnou součástí každého pracovního dne. Dokážete si představit ráno bez šálku kávy, jenž vás připraví na všechny povinnosti, schůzky a jednání, která na vás s vykřičníkem křičí z vašeho diáře? Pokud nemáte čas na zdlouhavou přípravu oblíbeného nápoje, je ideální volbou sáhnout po instantní kávě.

11.07.2017

Přečíst celý článek

Otevírací doba během červencových státních svátků

Úvod letních prázdnin přináší hned dva po sobě jdoucí státní svátky, a to Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje 5. července a Den upálení mistra Jana Husa 6. července. Tentokrát tyto dny volna vychází na středu a čtvrtek, což nám přináší jedinečnou možnost naplánovat si opravdu dlouhý víkend. Kde si ale na toto období volna a relaxace nakoupit?

04.07.2017

Přečíst celý článek

BILLA: Hvězdy Zanzibaru

Supermarkety BILLA si připravily novou soutěž pro své věrné zákazníky. Sbírejte body za nákupy a získejte plyšáka za výhodnou cenu.

25.04.2017

Přečíst celý článek

Velikonoční otevírací doba 2017

Nevíte, jak má váš hypermarket nebo supermarket otevřeno v období okolo Velikonoc? Dali jsme dohromady přehled všech otevíracích dob od Velkého pátku do Velikonočního pondělí.

10.04.2017

Přečíst celý článek

Šmoulové v Lidlu

Zapojte se do sběratelské akce v Lidlu. Sbírejte v dubnu Stikeez šmoulí postavičky a vytvořte si vlastní modrou vesničku na motivy nového filmu Šmoulové: zapomenutá vesnice.

04.04.2017

Přečíst celý článek

Velikonoce v Albertu: Velká velikonoční soutěž

V Albertu si na Velikonoce můžete vykoledovat roční nákup zdarma. Každý den můžete hrát o nákup v hodnotě 78 000 Kč. A co pro to musíte udělat?

28.03.2017

Přečíst celý článek

3 tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky

Nakupujete často kosmetiku a každý měsíc je nemalou položkou ve vašem rozpočtu? Připravili jsme 3 tipy, díky kterým můžete při nákupu výrazně ušetřit.

22.03.2017

Přečíst celý článek

Billa: Disney hrníčky

Nakupujte v prodejnách BILLA a sbírejte body za nákupy, ty pak vyměňte je za hrníčky s motivy Disney. Vytvořte si svojí vlastní kolekci dětského nádobí.

10.02.2017

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama