Zajímavosti

Jak ušetřit při nákupu mléčných výrobků

Už naše babičky a pradědečci nedali dopustit na každodenní či alespoň co nejčastější konzumaci mléka. "Po mléku budete zdraví a silní", říkává-li. A samozřejmě měli pravdu. Mléko a mléčné výrobky jsou součástí základní skupiny potravin a obsahují nejen tři základní živiny, a to bílkoviny, tuky a sacharidy, ale i téměř celé spektrum vitamínů, jsou zdrojem dobře vstřebatelného vápníku a dalších minerálních látek.

12.09.2017

Přečíst celý článek

Jak vybrat dětské plenky

Nad otázkou, jak vybrat dětské plenky, se bezesporu zapotil nejeden rodič. Dnešní trh nabízí opravdu velké množství typů a značek. V první řadě je důležité rozhodnout se, zda dáme přednost látkové nebo jednorázové variantě.

05.09.2017

Přečíst celý článek

Rychlá, levná a výborná drobenková buchta s broskvemi

I když léto pomalu, ale jistě končí, můžeme si ho vychutnat do posledního sousta. A to doslova.

29.08.2017

Přečíst celý článek

Albert: ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie

Supermarkety a hypermarkety Albert se rozhodly zpestřit konec prázdnin a začátek školního roku všem klukům, holčičkám i jejich rodičům doslova pohádkovou věrnostní akcí. V rámci „ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie“ si budete moci domácí knihovničku rozšířit o osm úžasných knížek.

22.08.2017

Přečíst celý článek

Co vše potřebuje prvňáček do školy

Září se pomalu, ale jistě blíží a s ním začíná vystrkovat růžky i každoroční slogan „Hurá do školy“. Ostřílení školáci ví, co je v lavicích čeká. Co si ale počít s tím, když do školy vypravujete prvňáčka?

15.08.2017

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu dekorativní kosmetiky

Každá žena touží potom, aby vypadala co nejpřirozeněji, ale přitom nádherně. Navíc, jiné líčení je vhodné na denní aktivity a jinou kosmetiku využijeme, připravujeme-li se na večerní párty či návštěvu baru s přáteli. Pokud si ale myslíte, že do dekorativní kosmetiky musíte investovat nehorázné sumy peněz, jste na omylu.

08.08.2017

Přečíst celý článek

Jak vybrat prací prášek

S otázkou, jaký je nejvhodnější prací prostředek, se potýká nejen každá správná hospodyňka. Vyprat prádlo tak, aby bylo zářivě čisté, nadýchané, voňavé a "neseprané", není vůbec nic jednoduchého. Ale strachovat se až s chorobnou úzkostí nad tím, abychom si nezašpinili oblíbenou blůzu, tričko, košili či šaty, není nejvhodnějším řešením.

01.08.2017

Přečíst celý článek

Chutné a levné cuketové bramboráčky

Dlouhé letní večery a posezení s přáteli nás stále nutí přemýšlet nad dobrým pohoštěním. Toužíme si nejen pochutnat na něčem vynikajícím, ale zároveň se nám nechtějí trávit nekonečné hodiny v kuchyni přípravou složitých jídel.

25.07.2017

Přečíst celý článek

Co všechno si vzít pod stan

Máte dost rušných velkoměst, neustále spěchajících lidí, betonu a troubících automobilů? Chystáte se toto léto vydat za dobrodružstvím do přírody? Chystáte se pod stan?

18.07.2017

Přečíst celý článek

Jak vybrat dobrou instantní kávu

Káva je neodmyslitelnou součástí každého pracovního dne. Dokážete si představit ráno bez šálku kávy, jenž vás připraví na všechny povinnosti, schůzky a jednání, která na vás s vykřičníkem křičí z vašeho diáře? Pokud nemáte čas na zdlouhavou přípravu oblíbeného nápoje, je ideální volbou sáhnout po instantní kávě.

11.07.2017

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama