Zajímavosti

Jak odstranit odolné skvrny

I když dnes prací prášky a pračky s desítkami pracích programů umí doslova zázraky, občas se objeví odolné skvrny, které se nechtějí našeho oblečení pustit. Jak je ale odstranit? Když selže klasika, je dobré vyzkoušet i tak trochu netradiční postupy.

23.01.2019

Přečíst celý článek

Bezpečný byt či dům pro děti

Věděli jste, že většina úrazů malých dětí se stane ve zdánlivém bezpečí domova? Hrany nábytku, strmé schody, otevřená okna či lákavé pestrobarevné čistící prostředky ovšem mohou ublížit všem neposedným klukům a holčičkám. Jak ale vytvořit bezpečný byt či dům pro děti? Přinášíme vám několik rad a tipů.

16.01.2019

Přečíst celý článek

PENNY: Textilní tašky od známých osobností

S novým rokem přináší prodejny PENNY Market novou marketingovou akci pojmenovanou „Textilní tašky od známých osobností“. A nutno podotknout, že svá umělecká já předvedly skutečné hvězdy, a to Monika a Leoš Marešovi, hudební kapela Lucie, 3v1 (Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a Martina Pártlová), Ivana a Karel Gottovi, Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová.

09.01.2019

Přečíst celý článek

Jak si udržet novoroční předsevzetí

S koncem roku starého a příchodem toho nového si nejen navzájem přejeme všechno nejlepší a mnoho úspěchů, ale dáváme si i novoroční předsevzetí. Jste na tom stejně? Slibujete si, že letos budete cvičit, držet diety, vzdělávat se či trávit více času s rodinou? Naplánovat si nový režim je jednoduchého, ale dodržet ho, to už je něco jiného, proto vám rádi poradíme, jak si udržet novoroční předsevzetí.

01.01.2019

Přečíst celý článek

Povánoční výprodeje

Mísy se salátem zejí prázdnotou a z kaprů zbyly jen kůstky a šupiny. Štědrý den spolu s tradiční večeří a rozbalováním dárků je za námi. Pokud jste pod stromečkem nenašli to, po čem jste toužili či vám Ježíšek nadělil dárkové poukázky nebo obálky s hotovostí, je čas vyrazit na nákupy. Jakmile skončí sváteční volno, do obchodů a obchodních center vtrhnou povánoční výprodeje.

25.12.2018

Přečíst celý článek

Otevírací doba o vánočních svátcích 2018

Vánoce už prakticky klepou na dveře. Štědrý den tu máme již za týden a přípravy na nejhezčí svátky v roce vrcholí. A jako každý rok, i letos se bezesporu ptáte: „Kdy si budu moci jít během vánočních svátků nakoupit?“

16.12.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu na vánoční stůl

Nakupování vánočních dárků je v plném proudu a peněženky jsou stále tenčí. Ovšem k Vánocům patří nejen krásně zabalené dárky a tematická výzdoba, ale i výtečné jídlo. Pokud si chystáte seznam, co nesmí chybět na vaší štědrovečerní hostině, určitě se vám bude hodin několik tipů, jak ušetřit při nákupu na vánoční stůl.

12.12.2018

Přečíst celý článek

Adventní výzdoba

Předvánoční čas je obdobím, kdy se domácnosti halí do vánočního hávu. Abyste docílili nefalšované vánoční atmosféry, musíte svůj byt či dům náležitě ozdobit. Jakou adventní výzdobu tento rok zvolíte? Začtěte se do několika rad a inspirujte se.

05.12.2018

Přečíst celý článek

Tipy na mikulášskou nadílku

Již za pár dnů vyrazí Mikuláš s čertem a andělem na svoji tradiční každoroční pochůzku, aby odměnil hodné děti malým dárkem. Co má nadělit tato pohádková trojice právě vašemu malému nezbedovi nebo roztomilé princezničce? Několik základních tipů na mikulášskou nadílku bezesporu inspiruje nejednoho rodiče či pořadatele dětské mikulášské oslavy.

28.11.2018

Přečíst celý článek

Jak si zlepšit imunitu

Horečka, únava, neestetická „nudle“ u nosu a nálada na bodu mrazu – být nemocný není nic příjemného. Nemoc vás omezuje nejen v práci, ale i v provozování koníčků či vás okrádá o radostně strávený čas s rodinou. Jak si ale zlepšit imunitu?

21.11.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama