Vyhoďte plastové karty z vašich peněženek a raději si stáhněte Portmonku!

Zajímavosti

Prací gel, kapsle nebo prášek? Co je lepší?

Používáte gel, kapsle nebo prací prášek? Co je kvalitnější? Který z těchto produktů vám zaručí lepší výsledek? Tuto otázku si bezesporu pokládal téměř každý, kdo pravidelně používá automatickou pračku. Dát ale jednoznačnou odpověď není vůbec jednoduché, protože každá z variant má své výhody a nevýhody.

Lyzařské oblečení - kde nakoupit nejlépe?

K zimě patří teploty pod bodem mrazu, sněhová peřina a sjíždění modré, červené či černé sjezdovky na lyžích. I když letošní zima zatím sněhových vloček moc nenabídla, horská střediska se snaží co mohou, zasněžují a doufají alespoň v mínusové teploty. K tomu, abyste se mohli do lyžování pustit, potřebujete správnou výbavu a oblečení. Kde ji ale co nejvýhodněji pořídit?

Máte novoroční předsevzetí? A jak si ho udržet?

S novým rokem se o slovo hlásí chuť změnit náš život k lepšímu. Také si dáváte tzv. novoroční předsevzetí? Stanovit si předsevzetí je jednoduché, protože každý umí říct, tento rok zhubnu, budu zodpovědnější, naučím se anglicky nebo budu trávit více času s rodinou. O mnoho složitější je svůj cíl naplnit. Jak ale vykročit do nového roku co nejpříjemněji a s co nejreálnějšími představami?

Reklama

Povánoční výprodeje začaly

Už je to tady! Povánoční výprodeje odstartovaly a v plné síle zaútočily na kamenné obchody i e-shopy. Vybírat můžete z nepřeberného množství slev a co jste ještě před pár dny mohli pořídit za původní cenu, dnes je k dostání za pár korun.

Jak na Nový rok, tak po celý rok – dobroty na Silvestr

Vánoce a s nimi spojené mlsání máte za sebou. Nyní na vás čeká další hostina, a to ta vítající příchod nového roku. Plánujete silvestrovskou oslavu u vás doma? Jaké budete mít menu? Ať se rozhodnete udělat rodinnou párty, oslavičku ve dvou či sezvat celou bandu kamarádů a přátel, neobejdete se bez dobrot, které budete celý večer a noc uždibovat.

Otevírací doba prodejen o vánočních svátcích 2019

Vánoce se blíží a předvánoční nákupy vrcholí. Máte doma vše potřebné nejen na štědrovečerní večeři, ale i na 1. a 2. svátek vánoční, kdy se obvykle navštěvují přátelé a rodinní příslušníci? Protože pokud zapomenete koupit mléko, cukr, ubrousky či drobné dárky pro návštěvu a vydáte se do nejbližšího obchodu, může se vám stát, že vás přivítají pouze zamčené dveře a cedule „ZAVŘENO“.

Ušetřete při nákupu surovin pro vánoční večeři

Adventní čas je obdobím, kdy se intenzivně připravujeme na Vánoce. Štědrý den přináší mnoho lákadel, a to od pohádek, vůně purpury, rozbalování dárečků až po slavnostně prostředí stůl, kde se při vánoční večeři sejde celá rodina. Z jakých položek se bude skládat vaše štědrovečerní menu? A jak při nákupu surovin co nejvíce ušetřit?

Adventní výzdoba – od adventního věnce po vánoční stromeček

Nejkrásnější svátky roku se nezadržitelně blíží. Než ale nastane Štědrý den, téměř vše kolem nás se zahalí do světýlek, ozdob, pestrobarevných řetězů a vůně čokolády, skořice či vanilky. Obchody a obchodní centra vánoční dekorace instalují již v listopadu. Domácnosti dávají přednost začátku adventu. A jak jste na tom vy? Dýchá váš domov již adventní atmosférou nebo se na ni teprve chystáte?

Bio, Vegan, Raw, GMO – co znamenají jednotlivé zkratky?

Vše kolem nás se snaží být rychlejší, efektivnější a kratší. Z množství zkratek, které se kolem nás vyskytují, se může člověku až zamotat hlava. Jdete na oběd či děláte rodinný nákup a kolem vás krouží zkratky jako jsou BIO, VEGAN, RAW či GMO? Co ale znamenají?

Mikuláš u nás a ve světe

Všichni kluci i holky bezesporu vyhlíží Mikuláše s čertem a andělem s očekáváním i obavami. Tato magická trojice totiž trestá zlobivé děti a odměňuje ty poslušné drobnými dárky, ovocem, oříšky či cukrovinkami. Zapomenout na Mikuláše je prakticky nemožné, protože obchody nabízí nepřeberné množství perníčků a čokoládových figurek s touto tematikou. Jak ale tato tradice vznikla? A potkáme se s ní i jinde než u nás?


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.