Zajímavosti

Bio řady řetězců 4: Bio výrobky v Lidlu

Už to jsou čtyři týdny, kdy jsme vám přinesli první díl seriálu Bio řady řetězců. Tento týden jsme se zaměřili na Bio výrobky, které lze sehnat v Lidlu.

22.08.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu do školy

Nový školní rok se blíží a s ním i finanční strašák všech rodičů. Pokud chcete nakoupit vše potřebné, a přitom nezruinovat svůj rodinný rozpočet, je důležité nepanikařit. Nemusíte utratit desítky tisíc, abyste svého malého školáka či již ostříleného studenta vypravili do školy. Pročtěte si několik našich užitečných rad na téma, jak ušetřit při nákupu do školy.

15.08.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 3: K-Bio

Tentokrát se v seriálu Bio řady řetězců podíváme do Kauflandu. Pod označením K-Bio naleznete pestrou nabídku bio kvality za super cenu, a to od tvarohů a sýrů až po ovoce a zeleninu.

08.08.2018

Přečíst celý článek

V hlavní roli encyklopedie. Albert přináší už počtvrté sběratelskou kampaň Dětská knihovnička

Albert připravil pro zákazníky před začátkem nového školního roku čtvrté pokračování úspěšné sběratelské kampaně s knihami z nakladatelství Albatros. Po pohádkách nabídne osm encyklopedií pro děti ve věku od 3 do 15 let. Letošní Dětská knihovnička potrvá od 8. srpna do 18. září 2018.

07.08.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 2: Nature’s Promise

Chcete si lehké a zdravé jídlo dopřávat každý den? Produkty Nature’s Promise jsou nejen dostupné, ale především skvělou volbou, pokud si chcete snadno a jednoduše udržovat zdravý životní styl a stravovat se tak, jak vaše tělo vyžaduje.

02.08.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 1: Naše BIO

Být zdravý a jíst zdravě, to je cílem mnohých z nás. Není proto divu, že obchodní řetězce vychází vstříc přáním svých zákazníků a nabízí jim speciální bio řady potravin. Do boje za zdravější stravu vyrazil i německý maloobchodní řetězec BILLA, který v Česku kompletně rebrandoval vlastní řadu bioproduktů Naše BIO.

25.07.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu na dovolenou

Víte, co všechno potřebujete s sebou na vysněnou dovolenou? Nové plavky, opalovací krém, pikniková deka, stan, knížky či dokonce cestovní kufr mohou být pro vaši peněženku nemalou zátěží. Pokud nechcete vynaložit zbytečně velký obnos ještě, než vyrazíte z domova, začtěte se do několika našich tipů, jak ušetřit při nákupu na dovolenou.

18.07.2018

Přečíst celý článek

Tipy na výlet: nejlepší zoo v ČR

Kdy jindy vyrazit na báječný výlet než během letních prázdnin. Přemýšlíte, kam o víkendu i s dětmi vyrazíte, ale dochází vám nápady? Co třeba do zoo? V České republice jich je hned několik.

11.07.2018

Přečíst celý článek

Levné recepty: Letní pochoutky s melounem

Léto je obdobím prázdnin, dovolených, relaxace a dlouhých slunečných a horkých dnů. Zároveň vrcholí i sezóna slaďoučkých a bachratých vodních melounů. Tato chutná a osvěžující zelenina je výborná jen tak, vychlazená a nakrájena na typické měsíčky či kostky. Pokud rádi experimentujete a zbožňujete jednoduché a levné recepty, přinášíme vám několik užitečných tipů.

05.07.2018

Přečíst celý článek

Otevírací doba během červencových státních svátků 2018

Jako každý rok, i letos nám začátek prázdnin přinese hned dva po sobě jdoucí státní svátky, a to Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje 5. července a Den upálení mistra Jana Husa 6. července.

27.06.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama