Zajímavosti

Otevřelo se nové Centrum Chodov a megaplex Cinema City Chodov

Na okraji Prahy vyrostl nákupní a zábavní kolos, který uspokojí široké masy návštěvníků. Po tříleté rekonstrukci bylo otevřeno nové Centrum Chodov, které pod jednou střechou skrývá obchodní centrum s největším množstvím obchodů v České republice a první megaplex Cinema City u nás.

19.10.2017

Přečíst celý článek

PENNY: Medvědí rodina

Řetězec prodejen Penny Market si pro svoje zákazníky připravil další věrnostní akci. Tentokrát na nás čeká doslova medvědí objetí, protože za nasbírané body budeme odměněni krásnými plyšovými medvídky.

17.10.2017

Přečíst celý článek

Máslo: vysoká cena i poptávka

Máslo, máslo, máslo – tento mléčný výrobek se stal v posledních dnech a týdnech doslova celebritou mezi potravinami. Se stále rostoucí cenou stoupá i poptávka a košíky v supermarketech se plní kostkami másla v akci rychlostí světla.

10.10.2017

Přečíst celý článek

Lidl otevřel e-shop

Řetězec prodejen Lidl se těší stále větší oblibě. Cílem společnosti je totiž dodávat svým zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě za nejlepší ceny. Bohatý sortiment a čerstvé produkty jsou pravidelně obohacovány o speciální tematickou týdenní nabídku.

03.10.2017

Přečíst celý článek

Výtečný podzimní jablečný štrůdl z listového těsta

K podzimu neodmyslitelně patří záplava sladkých a šťavnatých jablíček. V obchodech i na farmářských trzích naleznete nespočet odrůd, které doslova vyzívají k zakousnutí.

26.09.2017

Přečíst celý článek

7 věcí, které Vám zútulní byt

Studené a sychravé podzimní počasí se stále více ujímá vlády, večery se prodlužují a my tak trávíme stále více času doma. Pokud toužíte po tom, aby byl váš byt, byteček či dům co nejútulnější a doslova vybízel k tomu, abyste se zachumlali na pohovce či křesle a užili si pohodu domova, není nic jednoduššího. Rádi vám poradíme 7 věcí, které Vám zútulní byt.

20.09.2017

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu mléčných výrobků

Už naše babičky a pradědečci nedali dopustit na každodenní či alespoň co nejčastější konzumaci mléka. "Po mléku budete zdraví a silní", říkává-li. A samozřejmě měli pravdu. Mléko a mléčné výrobky jsou součástí základní skupiny potravin a obsahují nejen tři základní živiny, a to bílkoviny, tuky a sacharidy, ale i téměř celé spektrum vitamínů, jsou zdrojem dobře vstřebatelného vápníku a dalších minerálních látek.

12.09.2017

Přečíst celý článek

Jak vybrat dětské plenky

Nad otázkou, jak vybrat dětské plenky, se bezesporu zapotil nejeden rodič. Dnešní trh nabízí opravdu velké množství typů a značek. V první řadě je důležité rozhodnout se, zda dáme přednost látkové nebo jednorázové variantě.

05.09.2017

Přečíst celý článek

Rychlá, levná a výborná drobenková buchta s broskvemi

I když léto pomalu, ale jistě končí, můžeme si ho vychutnat do posledního sousta. A to doslova.

29.08.2017

Přečíst celý článek

Albert: ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie

Supermarkety a hypermarkety Albert se rozhodly zpestřit konec prázdnin a začátek školního roku všem klukům, holčičkám i jejich rodičům doslova pohádkovou věrnostní akcí. V rámci „ALBATROS – Prožijte s dětmi večery plné fantazie“ si budete moci domácí knihovničku rozšířit o osm úžasných knížek.

22.08.2017

Přečíst celý článek



Reklama
     
Reklama
Reklama