Vyhoďte plastové karty z vašich peněženek a raději si stáhněte Portmonku!

Zajímavosti

Otevírací doba prodejen - 17.11.2019

Za dveřmi je poslední podzimní státní svátek, a to Den boje za svobodu a demokracii. Tento rok nám 17. listopad víkend neprodlouží, protože připadá na neděli. Vzhledem k tomu, že obchodní řetězce Kaufland, Albert, Penny Market, Tesco, Globus a Lidl mají klasicky otevřeno od pondělí do neděle, nabízí se otázka: „Jaká bude otevírací doba těchto prodejen 17. 11. 2019?“

Příprava domácího čaje

Čaj je nápoj, který se nikdy neomrzí. Čaj náramně chutná, zažene žízeň, léčí, povzbudí, v zimních dnech zahřeje a v létě naopak dokáže osvěžit. Pokud se vám už omrzely kupované čaje, které chutnají nevýrazně, mdle a navíc nevíte, co vše (mnohdy) tajemné směsi obsahují. Nebojte se uvařit si domácí čaj, protože jeho příprava je jednodušší, než si možná myslíte.

Jak se slaví Památka zesnulých po světě

Památka zesnulých, lidové označení Dušičky, je v římskokatolické církvi dnem liturgického roku, kdy se církev modlí za zemřelé. Tento Svátek zesnulých připadá na 2. listopadu a v České republice se slaví především tak, že pozůstalí vzpomínají na své předky, vyrazí na hřbitov, kde zapálí svíčky a položí květiny. Jak se ale Dušičky slaví po světě?

Reklama

Dobroty na halloweenský večírek

Oslavy Halloweenu jsou spojeny nejen s koledováním, ale i s tematickými duchařskými večírky, ke kterým patří strašidelné a bláznivé kostýmy a originální pokrmy. A my se tentokrát podíváme na zoubek právě těm halloweenským dobrotám. Co připravit, aby vaše párty byla nezapomenutelná?

Strašidelné kostýmy i dýně. Jak se připravit na Halloween?

Halloween se blíží a s ním i charakteristická bláznivá a strašidelná výzdoba. Domovy se mění ve strašidelné zámky, na zápražích odpočívají baculaté dýně a děti i dospělí se chystají na tematické večírky a párty. Jak se tedy na Halloween připravit?

Nastala sezóna burčáku! Jak poznat ten kvalitní?

S koncem léta a příchodem podzimu nastává nejen období plné deštivých a sychravých dnů, ale i sezóna burčáku. Pokud se na tento nápoj celý rok těšíte, bezesporu už držíte skleničku v ruce a čekáte na první ochutnání. Jak ale poznat kvalitní burčák?

Tesco rozšiřuje sortiment bio produktů pod vlastní značkou

Oběd, večeře, svačina či snídaně nejen utišují naše kručící žaludky, ale dodávají nám i sílu, energii, vitamíny a živiny, které naše tělo vyžaduje každý den. Není proto divu, že stále více zákazníků se zaměřuje na nákup zdravých potravin v bio kvalitě. Na tuto poptávku zareagovalo i Tesco, které rozšiřuje nabídku své značky Tesco Organic o další bio produkty.

Otevírací doba prodejen na Den české státnosti 28.9.

V Den české státnosti nejen oslavujeme svátek sv. Václava, ale připomínáme si i zavraždění českého knížete svatého Václava jeho bratrem roku 935 ve Staré Boleslavi. Tento den je i státním svátkem. Budou mít obchody zavřeno nebo otevřeno?

Kolik hodin spánku potřebuje váš školák?

Nahnat děti večer do postýlek a ráno je z nich opět vytáhnout bývá mnohdy nadlidský úkol. Kluci a holky ovšem potřebují dostatek odpočinku, aby se mohli správně rozvíjet a soustředit na vše, co je nejen ve škole, ale i v zájmových kroužcích či doma čeká. Kolik hodin spánku ovšem potřebuje váš školák, aby vše zvládal s úsměvem a užíval si dětství?

Výborná detoxikační dieta na celý týden

Cítíte se unaveni? Trpíte trávícími problémy, jako jsou zácpa či průjem? Máte pocit těžkosti, pálí vás žáha či jste neustále ve stresu? Všechny tyto příznaky mohou být signálem toho, že je váš organizmus zanesený. Pokud toužíte po úlevě, naplánujte si vnitřní očistu. Detoxikace může být dlouhodobá nebo rychlá, trvající pouhých několik dnů.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.