Zajímavosti

Vánoční cukroví

K Vánocům patří několik neodmyslitelných zvyků, bez kterých si tradiční české Vánoce prostě nedokážeme představit. Jednou z těchto tradic je bezpochyby vánoční cukroví. Už jen jeho příprava provoní celý byt či dům a navodí tu správnou vánoční atmosféru.

19.11.2018

Přečíst celý článek

Otevírací doba v sobotu 17.listopadu 2018

Ptáte se, jestli si budete moci jít nakoupit v sobotu 17. listopadu 2018 do svého oblíbeného obchodního řetězce? Otevírací dobu v obchodních řetězcích Kaufland, Albert, Penny Market, Tesco, Globus a Lidl jsme zjistili za vás.

14.11.2018

Přečíst celý článek

Svatý Martin: Svatomartinská husa

Oslava svátku svatého Martina se blíží. Tento rok připadá 11. listopad na neděli. Ptáte se, co připravit na oběd? Odpověď je jednoduchá, a to upečená Svatomartinská husa podávaná s houskovým nebo bramborovým knedlíkem a červeným zelím. Žádná dieta na nás rozhodně nečeká.

07.11.2018

Přečíst celý článek

Jak se bránit proti nachlazení

S příchodem podzimu a chladnějšího počasí přichází i období, kdy podstupuje náš imunitní systém zatěžkávací zkoušku. Výkyvy teplot spolu s nespočtem kýchajících a smrkajících lidí kolem nás navozuje jednoduchou otázku: „Jak se bránit proti nachlazení?“

31.10.2018

Přečíst celý článek

Jak se slaví Dušičky po světě

Vzpomínka na všechny věrné zesnulé neboli lidově Dušičky. Tento svátek se slaví 2. listopadu a vzpomínáme během něj na lidi, kteří už nejsou mezi námi. Jak moc se ale liší oslavy u nás a v jiných částech světa?

24.10.2018

Přečíst celý článek

Bill Nighy rozsvítí vánoční výzdobu v Centru Chodov

Znáte legendární film Láska nebeská? V romantické komedii si zahrála celá řada známých herců, jako jsou Bill Nighy, Colin Firth, Sienna Guillory, Liam Neeson, Emma Thompson, Martin Freeman, Keira Knightley, Hugh Grant, Martine McCutcheon, Julia Davis, Kris Marshall, Heike Makatsch a mnoho dalších. Centrum Chodov si pro nás pro tento rok připravilo vánoční výzdobu inspirovanou právě tímto snímkem. Sváteční světýlka navíc přijede osobně rozsvítit britský herec Bill Nighy alias rocker Billy Mack.

19.10.2018

Přečíst celý článek

Halloween: recepty

Když už máte hotovou halloweenskou výzdobu, zbývá poslední krok k tomu, aby byla vaše halloweenská párty či stylový večer ve dvou perfektní, a tím je to správné pohoštění. Speciální dobroty musí potěšit nejen chuťové pohárky, ale i oko. Inspirujte se při sestavování vašeho halloweenského menu několika jednoduchými recepty.

18.10.2018

Přečíst celý článek

Halloween: jak si vyzdobit byt

K podzimu neodmyslitelně patří Halloween a s ním i nápadité tematické dekorace. Už víte, jak si letos vyzdobíte byt? Dáte přednost hravé atmosféře nebo strašidelnému náboji?

09.10.2018

Přečíst celý článek

Barvy a laky Drogerie: NAKUPUJ A ZÍSKEJ PLYŠÁKA

Plyšových hraček nikdy není dost. Jsou to nejen nejlepší kamarádi kluků a holčiček, ale těší i dospěláky s hravou duší či vášnivé sběratele. Budete-li nakupovat v prodejnách Barvy a laky Drogerie a poctivě sbírat razítka do Sběratelské kartičky, získáte možnost si domů odnést s malým doplatkem originální odměnu.

03.10.2018

Přečíst celý článek

Albert: Získejte stolní hru NAŠE STOLETÍ

Dny se zkracují a večery prodlužují. S podzimem přichází období rodinných večerů, kdy si společně nejen povídáme, ale hrajeme i různé hry. Nehodila by se vám do sbírky nová stolní hra? V prodejnách Albert nyní probíhá nová sběratelská kampaň, díky které můžete sehnat originální hru NAŠE STOLETÍ.

30.09.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama