Zajímavosti

Globus Fresh: nakupte v malých pultových prodejnách Globus

Oblíbený řetězec hypermarketů s potravinami Globus se snaží co nejvíce přiblížit svým zákazníkům a přichází na trh s maloformátovými pultovými prodejnami, které se budou nacházet přímo v rezidenčních lokalitách. První Globus Fresh byl otevřen 31. května 2018 v Pardubicích a na podzim se otevře v Praze.

13.06.2018

Přečíst celý článek

Co si obléct na svatbu

Měsíc květen je sice lásky čas, ale svatbám toto období moc (z důvodu pověr) nepřeje. S červnem ovšem přichází nefalšovaná svatební sezóna. Pokud držíte v ruce pozvánku na svatbu kamarádky, bratrance, sestry či kolegy z práce a marně si lámete hlavu s tím, co si vzít na sebe, rádi vám poradíme.

06.06.2018

Přečíst celý článek

Jak vybrat dobrý bílý jogurt

Dáváte si jogurt k snídani či ke svačině? Přibalujete jogurt svému dítku do krabičky s obědem do školy? Ale není jogurt jako jogurt. Víte, podle jakých kritérií se řídit, než si dáte vybraný produkt do nákupního košíku a odnesete si ho domů? Nechte si poradit, jak vybrat dobrý bílý jogurt a nenechat se napálit.

31.05.2018

Přečíst celý článek

Tipy pro malé byty

Bydlíte v garsonce nebo malém bytě? A přemýšlíte nad tím, jak si váš domov co nejlépe zařídit? I byteček velký 30 m2 se může proměnit v útulné hnízdečko, které nabídne ložnici, pracovnu, obývací pokoj, relaxační koutek a mnoho dalšího. Než se vydáte na nákupy, začtěte se do několika našich tipů pro malé byty.

29.05.2018

Přečíst celý článek

Levný recept: Jarní vaječná pomazánka

S příchodem jara a krásného počasí trávíme mnohem více času venku na čerstvém vzduchu, kde sportujeme, chodíme na procházky nebo se vyhříváme na sluníčku a relaxujeme. Také vám při tom pořádně vyhládne? Pokud dostanete chuť na rychlou a levnou svačinku, udělejte si výbornou vaječnou pomazánku.

23.05.2018

Přečíst celý článek

Ohrožená zvířata z Penny Marketu

Naše planeta Země, je krásná a plná úžasných zvířat. Bohužel je plná také ohrožených zvířat, a to právě díky nám, lidem. Penny Market se proto rozhodl, že začne šířit osvětu, a to pomocí nové věrnostní sběratelské kampani. Ta je zaměřena na ohrožená zvířata, kterým hrozí vyhynutí.

23.05.2018

Přečíst celý článek

Dm drogerie spustila e-shop

Znáte to, napíšete si seznam co máte koupit, obléknete se a vyrazíte do oblíbeného obchodu na nákupy. Poté, co strávíte desítky minut mezi regály a najdete všechno požadované zboží se vydáte k pokladně, kde celý svůj nákup vyložíte na běžící pás, zaplatíte ho, uskladníte do tašek a vydáte se na namáhavou cestu domů. V dnešní moderní době si můžete nákupy nejen ulehčit, ale i ušetřit spoustu času, protože i dm drogerie markt má již svůj e-shop.

16.05.2018

Přečíst celý článek

Nákupy ONA DNES

Květen znamená dvě věci. Za prvé se jedná o lásky čas, za druhé začínají Nákupy ONA Dnes! Desítky báječných slev z různých oblastí. Takže buď můžete udělat radost svým drahým polovičkám anebo sami sobě. Nakupujte, využívejte slevy a rozdávejte radost!

16.05.2018

Přečíst celý článek

PALLADIUM: Den matek

Druhá květnová neděle je dnem, kdy se v České republice a moha dalších zemích vzdává hold matkám a mateřství. U nás se Den matek slaví dle amerického vzoru, a to od roku 1923, kdy byla jeho propagátorkou Alice Masaryková. V roce 2018 připadá tento významný den na 13. května a přináší s sebou celou řadu speciálních akcí, slev a nabídek napříč obchody a obchodními centry. Výjimkou není ani OC Palladium, které si pro všechny maminky přichystalo speciální odpolední program a dárečky.

09.05.2018

Přečíst celý článek

Kam vyrazit o prodlouženém víkendu

Měsíc květen je nejen obdobím lásky, ale i prodloužených víkendů. Tentokrát dvojice volných dnů připadla na úterý a umožnila nám tak naplánovat si krátkou, ale o to sladší dovolenou. První květnové volné úterý (1. května), tedy Svátek práce máme již za sebou. Před námi je ale druhý volný den v podobě Dne vítězství 8. května. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit o prodlouženém víkendu od 4. do 8. května 2018, přinášíme vám několik užitečných tipů.

02.05.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama