Zajímavosti

Otevírací doba 28. září 2018

V pátek 28. září 2018 se bude nespočet pracujících radovat, protože na nás čeká volný den a nádherný třídenní prodloužený víkend. Nakoupíte ale ve svých oblíbených obchodech? Přinášíme vám krátký přehledný seznam otevíracích dob v obchodních řetězcích Kaufland, Albert, Penny Market, Tesco, Globus a Lidl.

25.09.2018

Přečíst celý článek

BILLA: „Chluptubeři z iglú“

Máte rádi plyšáky? Obchodní společnost BILLA před pár dny odstartovala novou spotřebitelskou sběratelskou akci s názvem „Chluptubeři z iglú“. Budete-li pečlivě sbírat body za nákupy, odnesete si domů za doplatek Jokyho, Tůču, Frendíka či Sobku Snobku.

19.09.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 5: Zdravý svět v Globusu

Tento týden se se seriálem Bio řady řetězců podíváme do hypermarketu Globus, kde nalezneme nejen Bio produkty, ale i široký výběr alternativních potravin Zdravý svět. Navíc, díky přehlednému značení se v každém Globusu rychle a snadno zorientujete.

12.09.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 5: Tesco Organic

Jíst zdravě bychom měli nejen na jaře a v létě, ale po celý rok. Pokud si myslíte, že zdravé a čerstvé potraviny se na podzim a v zimě špatně shánějí, přinášíme vám užitečné informace o BIO výrobcích, které seženete v hypermarketech a supermarketech Tesco. Pátý díl seriálu Bio řady řetězců jsme totiž věnovali řadě Tesco Organic.

06.09.2018

Přečíst celý článek

Zpátky do školy – poslední nákupy pro školáky

Dva měsíce volna utekly jako voda a před námi je poslední prázdninový víkend a s ním i možnost nakoupit vše potřebné pro malé i velké školáky. Pokud panikaříte, že nestihnete vše včas pořídit, máme pro vás několik užitečných rad, které bezesporu oceníte.

30.08.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 4: Bio výrobky v Lidlu

Už to jsou čtyři týdny, kdy jsme vám přinesli první díl seriálu Bio řady řetězců. Tento týden jsme se zaměřili na Bio výrobky, které lze sehnat v Lidlu.

22.08.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu do školy

Nový školní rok se blíží a s ním i finanční strašák všech rodičů. Pokud chcete nakoupit vše potřebné, a přitom nezruinovat svůj rodinný rozpočet, je důležité nepanikařit. Nemusíte utratit desítky tisíc, abyste svého malého školáka či již ostříleného studenta vypravili do školy. Pročtěte si několik našich užitečných rad na téma, jak ušetřit při nákupu do školy.

15.08.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 3: K-Bio

Tentokrát se v seriálu Bio řady řetězců podíváme do Kauflandu. Pod označením K-Bio naleznete pestrou nabídku bio kvality za super cenu, a to od tvarohů a sýrů až po ovoce a zeleninu.

08.08.2018

Přečíst celý článek

V hlavní roli encyklopedie. Albert přináší už počtvrté sběratelskou kampaň Dětská knihovnička

Albert připravil pro zákazníky před začátkem nového školního roku čtvrté pokračování úspěšné sběratelské kampaně s knihami z nakladatelství Albatros. Po pohádkách nabídne osm encyklopedií pro děti ve věku od 3 do 15 let. Letošní Dětská knihovnička potrvá od 8. srpna do 18. září 2018.

07.08.2018

Přečíst celý článek

Bio řady řetězců 2: Nature’s Promise

Chcete si lehké a zdravé jídlo dopřávat každý den? Produkty Nature’s Promise jsou nejen dostupné, ale především skvělou volbou, pokud si chcete snadno a jednoduše udržovat zdravý životní styl a stravovat se tak, jak vaše tělo vyžaduje.

02.08.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama