Zajímavosti

BILLA: Sbaleno na prázdniny

Už je to tady, období velkých letních prázdnin se pomalu, ale nezadržitelně blíží. Všichni školáci se bezesporu těší na to, až začnou dva měsíce zaslouženého volna plného dovádění na koupalištích, na pláži či s kamarády na táboře. Při této příležitosti se společnost BILLA rozhodla spustit spotřebitelskou akci „Sbaleno na prázdniny“.

27.04.2018

Přečíst celý článek

Jak oslavit 1. máj + tipy na dárky

I když se stále více do popředí probojovává Valentýn (14. února), pro Čechy je svátkem všech zamilovaných První máj. Kdo by neznal, dnes již legendární, verše Karla Hynka Máchy: „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.“ Nejeden romantik bezesporu tyto slůvka recitoval své vyvolené.

24.04.2018

Přečíst celý článek

Co byste měli vědět, než se pustíte do budování zahrádky

Sluníčko svítí, ptáčci zpívají a všechno kolem nás se zelená a kvete. Také vás toto nefalšované jarní počasí láká k založení vlastní zahrádky? Pokud se bojíte, že vám budování vlastního kousku ráje zabere příliš času, peněz a energie, máme pro vás několik užitečných rad.

17.04.2018

Přečíst celý článek

Než koupíte bazén

Letní sezóna se blíží a s ní i touha po tom, osvěžit se ve vlastním bazénu. Není totiž nic lepšího, než se po dlouhém a úmorném dnu v práci odreagovat dováděním ve vodě. Víte ale, jaký bazén si pořídit? Trh nabízí mnoho typů, velikostí, tvarů i provedení. Proto, než se vydáte bazén koupit, začtěte se do několika rad a informací, abyste byli s vaší volbou co nejspokojenější.

11.04.2018

Přečíst celý článek

INSPIRACE: Jarní výzdoba bytu

Nejen kalendář, ale konečně i venkovní počasí hlásí, že jaro je tu. Se stále rostoucími teplotami a intenzivnějšími slunečními paprsky přichází čas na poctivý jarní úklid a s ním spojenou jarní výzdobu bytu. Pokud přemýšlíte, jak vtisknout vaší domácnosti svěží náladu a atmosféru, přinášíme vám několik jednoduchých tipů, jak si jarně vyzdobit byt.

04.04.2018

Přečíst celý článek

Otevírací doba o velikonočních svátcích 2018

Oslava svátků jara je konečně tu. Všechno kolem nás se probouzí, sluníčko svítí a květiny omamně voní. Že na Velikonoční pondělí připadá státní svátek jsme zvyklí, ale Velký pátek se na seznam přidal teprve nedávno, poprvé jsme si tento den v kalendáři mohli označit v roce 2016. Díky tomu se můžeme těšit na opravdu dlouhý víkend. Kam si ale během těchto dnů můžete zajít nakoupit? Přinášíme vám přehledný seznam otevíracích dob v obchodních řetězcích Albert, Penny Market, Tesco, Globus, Lidl a Kaufland od 30. března 2018 do 2. dubna 2018.

27.03.2018

Přečíst celý článek

Velikonoční tradice a typická velikonoční jídla

Jidáše, mazanec, beránek, pomlázka, malovaná vajíčka a mnoho dalšího neodmyslitelně patří k Velikonocům, které se řadí k nejradostnějším svátkům jara. Víte, na co byste se měli připravit a co by nemělo chybět na vašem stole? Podívejte se, jaké jsou ty nejzákladnější velikonoční tradice a typická velikonoční jídla.

20.03.2018

Přečíst celý článek

Lidl: Stikeez – Ovoce a zelenina

Obchodní řetězec Lidl opět odměňuje za nákupy. Tentokrát se budeme bavit soubojem ovoce vs. zelenina. „Jsou čerství a veselí a je jich 24.“ Kolik Stikeez již máte ve své sbírce?

19.03.2018

Přečíst celý článek

Tipy, jak si vyzdobit velikonočně byt

Jaro se pomalu, ale jistě probouzí a to znamená, že se blíží Velikonoce. Velikonoce jsou nejen nejvýznamnějším křesťanským svátkem, ale i obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. Není proto divu, že se nespočet domácností obklopí pestrobarevnou tematickou výzdobou. Pokud se chystáte i vy vyzdobit velikonočně váš byt, přinášíme vám několik užitečných tipů pro inspiraci.

13.03.2018

Přečíst celý článek

Inspirujte se velikonočními nápady v Albertu

Velikonoce jsou už za dveřmi. Přemýšleli jste, jak je oslavíte? Inspirujte se v obchodech Albert novou věrnostní kampaní a užijte si Velikonoce nápaditě a ve vlastním stylu.

07.03.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama