Zajímavosti

Nákupy Ona Dnes s Adélou Gondíkovou

Jarní Nákupy Ona Dnes jsou už téměř tady. Tentokrát budeme moci nakupovat vybaveni slevovými kupóny od pondělí 13. do neděle 19. května 2019, a to jak v kamenných obchodech, tak na internetu.

Otevírací doba na Svátek práce a Den vítězství 1. a 8. května 2019

Před námi jsou dva pracovní týdny, které nám státní svátky rozdělí na dvě poloviny, protože ve středu 1. května se oslavuje Svátek práce a na středu 8. května připadá Den vítězství. Jak je to ale s otevírací dobou obchodů? Zavřou nám svoje brány i velké obchody nebo se na provozní době nic nezmění?

Jak efektivně zvládnout jarní úklid

S jarem se probouzí sluníčko, které neúprosně odhaluje nedokonalosti našich domovů, jako jsou zašlá okna, prach či šmouhy na lesklých domácích spotřebičích. Pokud se chcete těchto nedokonalostí zbavit a vyhnat ze zákoutí vašich domů a bytů stíny a chmury zimy, musíte se pustit do obávaného jarního úklidu. Ale nebojte se, i tento strašák všech hospodyněk lze zvládnout efektivně a s grácií.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Otevírací doba o Velikonocích 2019

Velikonoce se blíží a s nimi nejen oblíbené tradice a oslavy svátků jara, ale i lákavý prodloužený víkend, protože státní svátek připadá nejen na Velikonoční pondělí, ale i Velký pátek. Proto se nabízí otázka, jak budou mít Vaše oblíbené obchodní řetězce otevřeno?

Originální odměny pro koledníky

Velikonoční pondělí se blíží a s ním i prastará tradice, kdy muži a chlapci šlehají ženy pomlázkou z vrbového proutí. Za tento tradiční akt očekávají koledníci odměnu v podobě vajíčka nebo barevné stužky. Pokud jste na malování kraslic neměli čas nebo chcete návštěvu překvapit, přinášíme vám tři tipy na originální odměny pro koledníky.

Netradiční zdobení velikonočních vajíček

Velikonoce se blíží a vy se bezesporu chystáte na barvení a zdobení vajíček. Pokud už vás nebaví barvy a samolepky z obchodů, které jsou rok, co rok stejné, vyzkoušejte letos několik nových technik. Pro snadnější rozhodování vám přinášíme několik tipů na netradiční zdobení velikonočních vajíček.

PENNY: Mazlíčci

Odneste si z prodejen Penny Market šest roztomilých kamarádů! Za své nákupy nyní získáte body, které můžete s malým doplatkem vyměnit za heboučká plyšová zvířátka. Vyberete si sladkou kočičku nebo přátelského hafíka?

Jarní práce na zahradě

Zimní spánek už je za námi. S březnem se probouzí nejen zvířátka a okolní příroda, ale o láskyplnou péči se hlásí i naše zahrady a zahrádky. S čím ale začít? Jak si práci naplánovat, abyste na nic nezapomněli? Udělejte si seznam a postupujte krok za krokem. Vyhnete se tak zmatkům, stresu a jarní práce na zahradě vás bude bavit a nabíjet pozitivní energií.

Jednoduché recepty na Velikonoce

K Velikonocům neodmyslitelně patří jarní výzdoba a pestrobarevně zdobené velikonoční kraslice. Pokud se chystáte i obléci zástěru, vybavit se vařečkou a pustit se do přípravy chutných velikonočních pokrmů, přinášíme vám několik tipů na jednoduché recepty na Velikonoce, které zvládne opravdu každý.

Jak si vyrobit vlastní velikonoční dekorace

Vánoční baňky, zvonečky, světelné řetězy, jmelí i růžová a červená srdíčka jsou pečlivě uklizena ve skříních a komorách, protože o slovo se začínají hlásit Velikonoce a s nimi i tematická výzdoba. Pokud dáváte přednost originálním a vlastnoručně vyrobeným dekoracím, určitě již přemýšlíte, do čeho se letos pustíte. Abychom vám plánování ulehčili, přinášíme několik tipů na vlastní velikonoční dekorace.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.