Vyhoďte plastové karty z vašich peněženek a raději si stáhněte Portmonku!

Zajímavosti

Originální dárky na Valentýna

Svátek všech zamilovaných se kvapem blíží, proto je nejvyšší čas začít shánět pozornost pro svoji milovanou polovičku. Jaký dárek je pro vašeho miláčku či berušku ten pravý? Sehnat originální dárek na Valentýna ovšem nemusí být nesplnitelnou misí, stačí, když načerpáte inspiraci.

Kam na hory?

Zimní sezóna je v plném proudu. Pololetní prázdniny, blížící se jarní prázdniny i volné víkendy doslova vábí k tomu vycestovat na hory. Navíc, když sjezdovky i okolní krajinu zasypávají desítky centimetrů běloučkého sněhu. Chystáte-li se vyrazit na lyže, snowboard či běžky, určitě si položíte otázku: „Kam na hory?“ Připravili jsme pro vás několik lákavých tipů.

Jak odstranit odolné skvrny

I když dnes prací prášky a pračky s desítkami pracích programů umí doslova zázraky, občas se objeví odolné skvrny, které se nechtějí našeho oblečení pustit. Jak je ale odstranit? Když selže klasika, je dobré vyzkoušet i tak trochu netradiční postupy.

Reklama

Bezpečný byt či dům pro děti

Věděli jste, že většina úrazů malých dětí se stane ve zdánlivém bezpečí domova? Hrany nábytku, strmé schody, otevřená okna či lákavé pestrobarevné čistící prostředky ovšem mohou ublížit všem neposedným klukům a holčičkám. Jak ale vytvořit bezpečný byt či dům pro děti? Přinášíme vám několik rad a tipů.

PENNY: Textilní tašky od známých osobností

S novým rokem přináší prodejny PENNY Market novou marketingovou akci pojmenovanou „Textilní tašky od známých osobností“. A nutno podotknout, že svá umělecká já předvedly skutečné hvězdy, a to Monika a Leoš Marešovi, hudební kapela Lucie, 3v1 (Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a Martina Pártlová), Ivana a Karel Gottovi, Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová.

Jak si udržet novoroční předsevzetí

S koncem roku starého a příchodem toho nového si nejen navzájem přejeme všechno nejlepší a mnoho úspěchů, ale dáváme si i novoroční předsevzetí. Jste na tom stejně? Slibujete si, že letos budete cvičit, držet diety, vzdělávat se či trávit více času s rodinou? Naplánovat si nový režim je jednoduchého, ale dodržet ho, to už je něco jiného, proto vám rádi poradíme, jak si udržet novoroční předsevzetí.

Povánoční výprodeje

Mísy se salátem zejí prázdnotou a z kaprů zbyly jen kůstky a šupiny. Štědrý den spolu s tradiční večeří a rozbalováním dárků je za námi. Pokud jste pod stromečkem nenašli to, po čem jste toužili či vám Ježíšek nadělil dárkové poukázky nebo obálky s hotovostí, je čas vyrazit na nákupy. Jakmile skončí sváteční volno, do obchodů a obchodních center vtrhnou povánoční výprodeje.

Otevírací doba o vánočních svátcích 2018

Vánoce už prakticky klepou na dveře. Štědrý den tu máme již za týden a přípravy na nejhezčí svátky v roce vrcholí. A jako každý rok, i letos se bezesporu ptáte: „Kdy si budu moci jít během vánočních svátků nakoupit?“

Jak ušetřit při nákupu na vánoční stůl

Nakupování vánočních dárků je v plném proudu a peněženky jsou stále tenčí. Ovšem k Vánocům patří nejen krásně zabalené dárky a tematická výzdoba, ale i výtečné jídlo. Pokud si chystáte seznam, co nesmí chybět na vaší štědrovečerní hostině, určitě se vám bude hodin několik tipů, jak ušetřit při nákupu na vánoční stůl.

Adventní výzdoba

Předvánoční čas je obdobím, kdy se domácnosti halí do vánočního hávu. Abyste docílili nefalšované vánoční atmosféry, musíte svůj byt či dům náležitě ozdobit. Jakou adventní výzdobu tento rok zvolíte? Začtěte se do několika rad a inspirujte se.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.