Zajímavosti

INSPIRACE: Jarní výzdoba bytu

Nejen kalendář, ale konečně i venkovní počasí hlásí, že jaro je tu. Se stále rostoucími teplotami a intenzivnějšími slunečními paprsky přichází čas na poctivý jarní úklid a s ním spojenou jarní výzdobu bytu. Pokud přemýšlíte, jak vtisknout vaší domácnosti svěží náladu a atmosféru, přinášíme vám několik jednoduchých tipů, jak si jarně vyzdobit byt.

04.04.2018

Přečíst celý článek

Otevírací doba o velikonočních svátcích 2018

Oslava svátků jara je konečně tu. Všechno kolem nás se probouzí, sluníčko svítí a květiny omamně voní. Že na Velikonoční pondělí připadá státní svátek jsme zvyklí, ale Velký pátek se na seznam přidal teprve nedávno, poprvé jsme si tento den v kalendáři mohli označit v roce 2016. Díky tomu se můžeme těšit na opravdu dlouhý víkend. Kam si ale během těchto dnů můžete zajít nakoupit? Přinášíme vám přehledný seznam otevíracích dob v obchodních řetězcích Albert, Penny Market, Tesco, Globus, Lidl a Kaufland od 30. března 2018 do 2. dubna 2018.

27.03.2018

Přečíst celý článek

Velikonoční tradice a typická velikonoční jídla

Jidáše, mazanec, beránek, pomlázka, malovaná vajíčka a mnoho dalšího neodmyslitelně patří k Velikonocům, které se řadí k nejradostnějším svátkům jara. Víte, na co byste se měli připravit a co by nemělo chybět na vašem stole? Podívejte se, jaké jsou ty nejzákladnější velikonoční tradice a typická velikonoční jídla.

20.03.2018

Přečíst celý článek

Lidl: Stikeez – Ovoce a zelenina

Obchodní řetězec Lidl opět odměňuje za nákupy. Tentokrát se budeme bavit soubojem ovoce vs. zelenina. „Jsou čerství a veselí a je jich 24.“ Kolik Stikeez již máte ve své sbírce?

19.03.2018

Přečíst celý článek

Tipy, jak si vyzdobit velikonočně byt

Jaro se pomalu, ale jistě probouzí a to znamená, že se blíží Velikonoce. Velikonoce jsou nejen nejvýznamnějším křesťanským svátkem, ale i obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara. Není proto divu, že se nespočet domácností obklopí pestrobarevnou tematickou výzdobou. Pokud se chystáte i vy vyzdobit velikonočně váš byt, přinášíme vám několik užitečných tipů pro inspiraci.

13.03.2018

Přečíst celý článek

Inspirujte se velikonočními nápady v Albertu

Velikonoce jsou už za dveřmi. Přemýšleli jste, jak je oslavíte? Inspirujte se v obchodech Albert novou věrnostní kampaní a užijte si Velikonoce nápaditě a ve vlastním stylu.

07.03.2018

Přečíst celý článek

Recept na velikonoční perníčky

Velikonoce se pomalu, ale jistě blíží a mnozí z vás se bezpochyby chystají na pečení velikonočních perníčků. Pokud nevíte, jak začít a jaké ingredience zařadit na váš nákupní seznam, přinášíme vám jednoduchý, ale velmi chutný recept na velikonoční perníčky.

06.03.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit na výbavě na lyže

Všude kolem nás mrzne až praští a hory se pyšní nejen pohádkovou atmosférou, ale i bohatou sněhovou nadílkou. Využijte zimní sezóny, která je v plném proudu, a vyrazte vydovádět se na hory. My vám rádi poradíme, jak ušetřit na výbavě na lyže.

27.02.2018

Přečíst celý článek

Historie ZOH

Olympijské hry jsou neodmyslitelně řazeny mezi nejdůležitější mezinárodní sportovní události a dělí se na letní a zimní konající se jednou za čtyři roky. Aktuálně celý sportovní svět hledí směr Jižní Korea.

20.02.2018

Přečíst celý článek

Tipy na Valentýna na poslední chvíli

Svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Máte pro svoji drahou polovičku již koupený dárek? Pokud si marně lámete hlavu nad tím, čím uděláte svému miláčkovi tu největší radost, nechte se od nás inspirovat tipy na Valentýna na poslední chvíli.

13.02.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama