Zajímavosti

Historie ZOH

Olympijské hry jsou neodmyslitelně řazeny mezi nejdůležitější mezinárodní sportovní události a dělí se na letní a zimní konající se jednou za čtyři roky. Aktuálně celý sportovní svět hledí směr Jižní Korea.

20.02.2018

Přečíst celý článek

Tipy na Valentýna na poslední chvíli

Svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Máte pro svoji drahou polovičku již koupený dárek? Pokud si marně lámete hlavu nad tím, čím uděláte svému miláčkovi tu největší radost, nechte se od nás inspirovat tipy na Valentýna na poslední chvíli.

13.02.2018

Přečíst celý článek

Jak se bránit před chřipkou

Také vás skolila chřipka? Snažíte se bránit zuby nehty, aby vás toto nepříjemné onemocnění nepostihlo? Chřipková epidemie se šíří Českou republikou jako lavina, proto vám přinášíme několik rad a tipů, jak se před chřipkou bránit.

07.02.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při vybavení bytu

Při vybavování bytu bezesporu každý z nás touží po tom, aby si svůj domov zařídil co nejkrásněji a nejpohodlněji, a přitom utratil co nejméně peněž. My vám rádi poskytneme několik užitečných rad, jak při vybavení bytu ušetřit.

31.01.2018

Přečíst celý článek

Zkuste to zdravě, chutně a hravě s Albertem

Dali jste si novoroční předsevzetí? Nejste sami. Obchody Albert si předsevzaly pomoci zákazníkům naskočit na dráhu zdravého životního stylu. Jídlo má totiž dělat radost. A to je přesně to, co chce Albert ukázat. Po celý rok bude pomáhat při výběru potravin a inspirovat k velkým věcem na talíři.

28.01.2018

Přečíst celý článek

PENNY: Sbírejte neobyčejné plyšové kousky k nakousnutí

V prodejnách Penny Market odstartovala nová sběratelská akce. Tentokrát se pozornost zaměří na „Neobyčejné kousky k nakousnutí“. Domů si budete moci odnést plnou bedýnku nových plyšových kamarádů, kteří moc dobře vědí, že podstatné je to, co skrýváte uvnitř.

22.01.2018

Přečíst celý článek

BILLA: sbírejte skleničky s DISNEY hrdiny

Nakupujete v řetězci prodejen BILLA? Máte rádi roztomilé DISNEY hrdiny? Jestli vaše odpověď zní ano, bezesporu vás nadchne aktuální sběratelská akce. Za vaše nákupy v prodejnách BILLA totiž budete odměněni skleničkami s DISNEY hrdiny.

16.01.2018

Přečíst celý článek

Jak vybrat kvalitní tablety do myčky

Časy, kdy jste museli po zdlouhavém vaření, smažení a pečení trávit dlouhé hodiny mytím nádobí jsou pryč. Použité talíře, hrnce, příbory a skleničky jednoduše naskládáte do myčky nádobí, vybere potřebný program a spustíte ho. K dokonalému výsledku ovšem potřebuje i kvalitní tablety do myčky. Které jsou ty nejlepší? Přinášíme vám několik rad, jak vybrat kvalitní tablety do myčky.

09.01.2018

Přečíst celý článek

Kaufland: Soutěž o dvacet nákupů

O tom, že Kaufland oslavuje své dvacáté narozeniny v České republice a už padesáté výročí v Evropě, jsme vás již informovali. Významný životní mezník ovšem Kaufland oslavuje nejen pořádnými slevami a speciálními nabídkami, ale i velkolepou narozeninovou soutěží.

07.01.2018

Přečíst celý článek

Kaufland oslavuje narozeniny výraznými slevami

Rok 2018 je pro Kaufland rokem, kdy oslavuje významná životní jubilea. Z výhod, dárečků, akčních nabídek a benefitů se samozřejmě budeme radovat především my, zákazníci, protože si pro nás Kaufland připravil celou řadu výrazných narozeninových slev.

05.01.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama